Home ANUGERAH

ANUGERAH

ANUGERAH PERKHIDMATAN CEMERLANG (PENERIMA BAGI TAHUN 2018)
BIL. NO. PEKERJA (PF) NAMA PEGAWAI GRED
1. 1298 Wan Ahmad b. Jusoh G52
2. 1298 Ahmad Jazuli b. Hj. Hassan G48
3. 1879 Muhamad Asrinani b. Mohd Shiyuti J48
4. 1919 Shazlan b. Sakeri @ Shokri J44
5. 2052 Baharudin b. Yaacob J44
6. 1112 Mohammad Nasir b. Yusof JA38
7. 1332 Nordin b. Husain W38
8. 0986 Zulkefli b. Salleh G32
9. 1134 Zaidi b. Mahmud G29
10. 1338 Tajudin b. Jaafar G29
11. 1504 Mazlan b. Manah G29
12. 2186 Mohd Zalyny Shah b. Noh G29
13. 2192 Suzynani bt. Che Mohd Zin G29
14. 2197 Mat Sanusi b. Awang G29
15. 2200 Nurul Aiza bt. Mohd Khalid G29
16. 2235 Norzawati bt. Mat Zain G29
17. 2243 Zaidani bt. Ibrahim G29
18. 2449 Siti Raihan bt. Shafii G29
19. 2454 Nizamuddin b. Haniza G29
20. 2456 Nik Ahmad Syakir b. Nik Sazila G29
21. 2094 Tengku Mohamed Hazrain Fadly b. Tuan Yaacob JA29
22. 2292 Tuan Soh b. Raja Mahmud JA29
23. 2398 Mohd Zalimin b. Husin JA29
24. 0897 Ab. Aziz b. Mustapha W29
25. 2427 Ahmad Dzulfikar b. Shamsu Kamal W29
26. 1462 Mat Zuki b. Nor J26
27. 1628 Mohamad Ariffin b. Mohamad J22
28. 1747 Norazmi b. Hussin J22
29. 1381 Mat Nizam b. Idris J22
30. 0788 Muhamad Zawawi b. Yakub N22
31. 1004 Mohammed Yazid b. Che Deraman N22
32. 1030 Siti Zaliha bt. Wan Ibrahim N22
33. 1074 Che Ensah bt. Ismail N22
34. 1841 Azizah bt. Ariffin N22
35. 1371 Muhammad b. Che Soh H22
36. 1725 Wan Zaidi b. Wan Harun H22
37. 1897 Wan Shaifultullah b. Daud H22
38. 1978 Mohd Zaidin b. Abdullah J19
39. 2135 Mohd Azam b. Mohammad J19
40. 2285 Rosli b. Mohammad J19
41. 1008 Nik Azmi b. Nik Hassan N19
42. 1487 Nooraini bt. Yunus N19
43. 1914 Suriani bt. Muhammad N19
44. 2348 Adawiah bt. Ibrahim N19
45. 1437 Zakaria b. Daud H19
46. 2319 Muhamad Nasrom b. Ismail H19
47. 2323 Mohd Badlizan b. Mustaffa H19
48. 2195 Haris b. Dollah H14
49. 1411 Mohd Zaki b. Ali H14
50. 1705 Mohammad Sani b. Mohd Zain H14
51. 1816 Rosli b. Salleh @ Mohamad H14
52. 2471 Mohd Zulfadhli b. Zainudin N11
53. 1659 Mohamad Soki b. Jusoh H11
54. 1839 Tuan Azaha b. Tuan Mat H11
55. 2168 Zulkarnain b. Yeop Dahalan H11
56. 0933 Mohd Seberi b. Muhammad Zain H11
57. 1609 Abdullah b. Ismail H11
58. 1936 Husnizaim b. Haron H11
59. 1946 Sauti b. Husain H11
60. 1959 Muhd Nasrudin b. Mohamad H11
61. 1974 Norasyran b. Adnan H11
62. 1975 Noor Rizan bt. Omar H11
63. 1997 Nik Mohd Syazni b. Nik Abdul Malek H11
64. 2003 Roslan b. Ismail H11
65. 2159 Mohamad Asif b. Wan Abdullah Zawawi H11
66. 2204 Razali b. Hussain H11
67. 2388 Mohamed Azami b. Mohamed Salleh H11
68. 2408 Sarizan b. Zakaria H11
69. 2416 Zun Nun Aiman b. Suhaimi H11
70. 2421 Sapuan b. Pa'su H11
71. 2444 Mohd Sakiran b. Ramli H11
72. 1447 Mat Nawi b. Mustapha KP11
73. 2137 Zulkifli b. Muhammad R01
74. 2396 Rozizuwati bt. Abllah S29
75. 2040 Siti Rahayu bt. Mat Zain S19

ANUGERAH EMAS (30 TAHUN PERKHIDMATAN)
BIL. NO. PEKERJA (PF) NAMA PEGAWAI GRED
1. 1179 Nik Roslan b. Idris E52
2. 1370 Wan Zubaidi b. Awang Soh J26
3. 1371 Muhamad b. Che Soh H22
4. 1373 Mohd Izani b. Ismail H22
5. 1374 Roslan b. Abdullah H22
6. 1377 Nor Hashim b. Mustafa H22

ANUGERAH PLATINUM (35 TAHUN PERKHIDMATAN)
BIL. NO. PEKERJA (PF) NAMA PEGAWAI GRED
1. 1201 Mohd Anuar Musardar b. Yusoff J48
2. 1223 Mohd Radzuan b. Mohmad J48
3. 1112 Mohammad Nasir b. Yusof JA38
4. 1137 Rosli b. Yahya G36
5. 1218 Mohd Sarif b. Daud G32
6. 1149 Wan Mohd Zaid b. Wan Mahmood G32
7. 1323 Badaruddin b. Abdullah G32
8. 1230 Wan Latipah bt. Che Yaacob N30
9. 1199 Mohd Zaki b. Othman G29
10. 1114 Mohd Adnen b. Ali G29
11. 1134 Zaidi b. Mahmud G29
12. 1143 Mohd Samsuddin b. Majid G29
13. 1165 Ab. Aziz b. Mohamed Nor G29
14. 1166 Nik Abd. Rahman b. Nik Mat G29
15. 1184 Mahani bt. Ibrahim G29
16. 1185 Nik Mohd Asri b. Nik Mahmood G29
17. 1187 Misbahuddin b. Mohd Sabri G29
18. 1188 Wan Maheran bt. Wan Hussin G29
19. 1170 Rosnah bt. Said JA29
20. 1172 Nor Zairi b. Mohd Nor JA29
21. 1161 Mat Esa b. Othman H22
22. 1162 Mohd Rokemi b. Idris J22