Home DIREKTORI PEGAWAI

DIREKTORI PEGAWAI

PEJABAT PENGERUSI
BIL GAMBAR NAMA JAWATAN TEL. / SAMB. EMEL
1. YBhg Datuk Haji Kamarudin Bin Md Nor Pengerusi 09-7447088 / 5200 kamarudin@kada.gov.my
2. Noor Ayu binti Abdullah Setiausaha / Pembantu Tadbir (P/O) 09-7447088 / 5211 -

PEJ. PENGURUS BESAR
BIL GAMBAR NAMA JAWATAN TEL. / SAMB. EMEL
1. Tn. Hj. Nik Roslan bin Idris Pengurus Besar 09-7447088 / 5202 nikroslan@kada.gov.my
2. Intan Baizura bt. Mohamed Yusoff Setiausaha 09-7447088 / 5213 intan@kada.gov.my

PEJ. TIMBALAN PENGURUS BESAR
BIL GAMBAR NAMA JAWATAN TEL. / SAMB. EMEL
1. Mohd Faizul b. Mustafa Timb. Pengurus Besar (Pembangunan) 09-7447088 / 5203 mfaizul@kada.gov.my
2. Anis Hanini bt. Ibrahim Setiausaha TPB (Pembangunan) 09-7447088 / 5215 hanini@kada.gov.my
3. Abd. Rahman b. Mahmood Timb. Pengurus Besar (Operasi) 09-7447088 / 5400

arahman@kada.gov.my
4. Roshayati bt. Mat Yusof Setiausaha TPB (Operasi) 09-7447088 / 5417 roshayati@kada.gov.my

BHG. PENGURUSAN
BIL. GAMBAR NAMA JAWATAN TEL. / SAMB. EMEL
1. Wan Badri b. Wan Omar Pengarah 09- 7447088 / 5210 wanbadri@kada.gov.my
2. Sal Shabila bt. Mohamad Shamsudin Setiausaha 09- 7447088 / 5316 shabila@kada.gov.my
3. Farizan bt. Che Mud Ketua Caw. Peng. Sumber Manusia 09- 7447088 / 5303 farizan_cm@kada.gov.my
4. Nik Mohd Nadzree b. Nik Abdullah Ketua Caw. Kewangan 09- 7447088 / 5294 nadzree@kada.gov.my
5. Anis Suraya bt. Ibrahim Ketua Caw. Pentadbiran 09- 7447088 / 5348 anis@kada.gov.my
6. Abdullah b. Hassan @ Mohd Saad Ketua Unit Urusetia Tender 09- 7447088 / 5296 abdullah_hassan@kada.gov.my
7. Sarinahafiah bt. Isa Ketua Unit HRMIS 09- 7447088 / 5247 sarina@kada.gov.my
8. Mohd Edni Amir b. Ahmad Ketua Unit Perolehan & Bekalan Aset 09-7447088 / 5378 edniamir@kada.gov.my
9. Annissa bt. Mashrol Akauntan 09-7447088 / ann@kada.gov.my
10. Siti Nor Adura bt. Kamarudin Penolong Akauntan 09- 7447088 / 5290 adura@kada.gov.my
11. Siti Sarah bt. Salleh Penolong Akauntan 09- 7447088 / 5290 sitisarah@kada.gov.my
12. Mohd Nadzrin b. Mohamed Ghazali Penolong Akauntan 09- 7447088 / 5295 mohdnazrinmg@kada.gov.my
13. Nor Liyana bt. Abdullah Halim Penolong Pegawai Tadbir 09- 7447088 / 5365 norliyana@kada.gov.my
14. Nur Nadia bt. Mohamad Ya'akup Penolong Jurutera (A) 09-7447088 / nurnadia@kada.gov.my

BHG. PERANCANGAN & TEKNOLOGI MAKLUMAT
BIL. GAMBAR NAMA JAWATAN TEL. / SAMB. EMEL
1. Muhamad Asrinani b. Mohd Shiyuti Pengarah 09-7447088 / 5205 asrinani@kada.gov.my
2. Zuriana bt. Hussin Setiausaha 09-7447088 / 5383 zuriana@kada.gov.my
3. Wan Imran b. Wan Ab. Rahman Ketua Caw. Kajian 09-7447088 / 5222 wan_imran@kada.gov.my
4. Siti Salwani bt. Mustapha Ketua Caw. Pemb. Teknologi Maklumat 09-7447088 / 5381 salwani@kada.gov.my
5. Syed Mohd Agong b. Sd Agil Ketua Caw. Perancangan & Pelaksanaan 09-7447088 / 5220 syedagong@kada.gov.my
6. Muhd Ridzuan b. Zainol Pegawai Ehwal Ekonomi 09-7447088 / 5222 muhd.ridzuan@kada.gov.my
7. Rohani bt. Nordin Pegawai Ehwal Ekonomi 09-7447088 / 5221 rohani@kada.gov.my
8. Zainura bt. Ismail Ketua Unit Pentadbiran 09-7447088 / 5225 nura@kada.gov.my
9. Mohd Rosdi b. Hussin Penolong Jurutera (A) 09-7447088 / mrosdi@kada.gov.my
10. Syuhaida bt. Salleh Pen. Pegawai Teknologi Maklumat 09-7447088 / 5228 syuhaida@kada.gov.my
11. Syaifulniza b. Md Zin Pen. Pegawai Teknologi Maklumat 09-7447088 / 5229 syaifulniza@kada.gov.my
12. Mohamad Yusuf b. Mat Yasit Pen. Pegawai Teknologi Maklumat 09-7447088 / 5228 yusufyasit@kada.gov.my
13. Mohd Hafiz b. Dolah Pen. Pegawai Pertanian 09-7447088 / hafiz@kada.gov.my
14. Nur Alia Nabila bt. Mohd Khdari Pen. Pegawai Pertanian 09-7447088 / nuralia@kada.gov.my

BHG. INSTITUSI PELADANG
BIL. GAMBAR NAMA JAWATAN TEL. / SAMB. EMEL
1. Nur Hayati b. Mohamed Pengarah 09-7447088 / 5327 nurhayati@kada.gov.my
2. Noor Azsyikin b. Mohd Azawi Ketua Cawangan 09-7447088 / 5329 nr_azsyikin@kada.gov.my
3. Nor Azlina b. Mahasan Pegawai Pertanian 09-7447088 / norazlina@kada.gov.my
4. Rozilawati bt. Omar Ketua Unit Pentadbiran 09-7447088 / 5330 rozilawati@kada.gov.my
5. Khatijah bt. Jaafar Penolong Akauntan 09-7447088 / 5345 khatijah@kada.gov.my
6. Zawawi b. Loman Pen. Pegawai Pertanian 09-7447088 / 5235 awi@kada.gov.my
7. Zariani bt. Husin Pen. Pegawai Pertanian 09-7447088 / 5235 zariani@kada.gov.my
8. Wan Nur Azliza bt. Wan Him Pen. Pegawai Pertanian 09-7447088 / 5235 w_azliza@kada.gov.my
9. Shaiful Amiri bin Hasan Pen. Pegawai Pertanian 09-7447088 / amiri@kada.gov.my

BHG. PERTANIAN
BIL. GAMBAR NAMA JAWATAN TEL. / SAMB. EMEL
1. Mohd Razif b. Abdullah Pengarah 09-7447088 / 5206 razif@kada.gov.my
2. Tg. Noor Asmely bt. Tuan Aria Setiausaha 09-7447088 / 5277 asmely@kada.gov.my
3. Nor Hasidah bt. Ishak Ketua Caw. Pengurusan Insentif & Tanah 09-7447088 / 5433 shidah@kada.gov.my
4. Wan Nur Hasyila bt. Wan Suleman Ketua Caw. Ladang Merdeka & Benih Padi 09-7447088 / 5435 wn_hasyila@kada.gov.my
5. Norfaizah bt. Ismail @ Yusof Ketua Caw. Pemodenan Projek 09-7447088 / 5287 nor_faizah@kada.gov.my
6. Ammar Firdaus b. Hassan Ketua Caw. Penerima Guna Teknologi 09-7447088 / 5451 ammar.firdaus@kada.gov.my
7. Mohd Salihin b. Mohd Zawawi Ketua Unit Pentadbiran 09-7447088 / 5287 salihin@kada.gov.my
8. Manira bt. Mohamad Penolong Jurutera (A) 09-7447088 / 5278 manira@kada.gov.my
9. Sukeri b. Salleh Pen. Pegawai Pertanian 09-7447088 / 5284 sukeri@kada.gov.my
10. Nik Mohd Din b. Nik Abdullah Pen. Pegawai Pertanian 09-7447088 / 5432 nmdin@kada.gov.my
11. Zamri b. Omar Pen. Pegawai Pertanian 09-7447088 / 5284 zamri@kada.gov.my
12. Hasan b. Ali Pen. Pegawai Pertanian 09-7447088 / 5284 hasan_ali@kada.gov.my
13. Wan Ahmad Firhan b. Wan Zulkifli Pen. Pegawai Pertanian 09-7447088 / 5282 w_firhan@kada.gov.my
14. Nuzaihan b. Muhamad Nawi Pen. Pegawai Pertanian 09-7447088 / 5284 zaihan@kada.gov.my
15. Mohd Zulfadhil b. Salleh Pen. Pegawai Pertanian 09-7447088 / 5284 fad@kada.gov.my
16. Sauli b. Ariffin Pen. Pegawai Pertanian 09-7447088 / 5284 sauli@kada.gov.my
17. Noor Sholihah bt. Yushaa Pen. Pegawai Pertanian 09-7447088 / 5284 sholihah@kada.gov.my
18. Mohd Zalyny Shah b. Noh Pen. Pegawai Pertanian 09-7447088 / 5284 zalyny@kada.gov.my
19. Zaidani bt. Ibrahim Pen. Pegawai Pertanian 09-7447088 / 5284 dani@kada.gov.my
20. Asmadi b. Shaari Pen. Pegawai Pertanian 09-7447088 / 5284 asmadi@kada.gov.my
21. Nizamuddin b. Haniza Pen. Pegawai Pertanian 09-7447088 / 5284 nizamuddin@kada.gov.my
22. Mohd Khairul Azhar b. Awang Pen. Pegawai Pertanian 09-7447088 / 5284 khairul@kada.gov.my
23. Ains Zubaidah bt. Shaharuddin Pen. Pegawai Pertanian 09-7447088 / 5284 ainszubaidah@kada.gov.my
24. Amirullah b. Mahmood Pen. Pegawai Pertanian 09-7447088 / 5284 amirullah@kada.gov.my
25. Mohd Hafify b. Abdullah Pen. Pegawai Pertanian 09-7447088 / 5284 -
26. Muhammad Lukman b. Alwi Pen. Pegawai Pertanian 09-7447088 / 5284 m.lukman@kada.gov.my
27. Nik Shah Azam Isyrad b. Mohd Yusoff Pen. Pegawai Pertanian 09-7447088 / 5284 shah.azam@kada.gov.my
28. Wan Muhammad Taufiq b. Wan Abdullah Pen. Pegawai Pertanian 09-7447088 / 5284 wmtaufiq@kada.gov.my
29. Wan Zulkhairi b. Wan Aziz Pen. Pegawai Pertanian 09-7447088 / 5284 wan.zulkhairi@kada.gov.my

BHG. KEJURUTERAAN AWAM
BIL. GAMBAR NAMA JAWATAN TEL. / SAMB. EMEL
1. - kosong - Pengarah 09-7447088 / - - kosong -
2. Baharudin b. Yaakob Ketua Caw. Teknikal 09-7447088 / 5419 baharudin@kada.gov.my
3. Muhamad Hanif b. Ab. Llah Zawawi Ketua Caw. Pengairan & Saliran 09-7447088 / 5402 hanif@kada.gov.my
4. Wan Mahidin b. Wan Shafei Ketua Caw. Utiliti 09-7447088 / 5404 wanmahidin@kada.gov.my
5. Mazlan b. Yaacob Jurutera (A) 09-7447088 / mazlanyaacob@kada.gov.my
6. Amir Atif b. Abdul Razak @ Mohamed Jurutera (A) 09-7447088 / amir.atif@kada.gov.my
7. Wan Mohd Khairul Amili b. Wan Rosdi Jurutera (A) 09-7447088 / wmkhairul@kada.gov.my
8. Fauzi b. Zakaria Jurutera (A) 09-7447088 / mfauzi@kada.gov.my
9. Nor Zairi b. Mohd Nor Penolong Jurutera (A) 09-7447088 / 5403 zairi@kada.gov.my
10. Che Rohana bt. Che Ngah Penolong Jurutera (A) 09-7447088 / 5420 rohana@kada.gov.my
11. Tg. Mohamed Hazrain Fadly b. Tuan Yaacob Penolong Jurutera (A) 09-7447088 / 5406 tg_hazrain@kada.gov.my
12. Mohd Khairi b. Mat Daud Penolong Jurutera (A) 09-7447088 / 5412 khairi@kada.gov.my
13. Mohd Nasir b. Omar Penolong Jurutera (A) 09-7447088 / 5427 nasir@kada.gov.my
14. Isharuddin b. Ismail Penolong Jurutera (A) 09-7447088 / 5398 isha@kada.gov.my
15. Mohd Faizal b. Mat Ali Penolong Jurutera (A) 09-7447088 / 5424 fai@kada.gov.my
16. Nurhainani bt. Arif Penolong Jurutera (A) 09-7447088 / 5409 haini@kada.gov.my
17. Nik Mohamad Zularif b. Nik Mohd Fahmi Penolong Jurutera (A) 09-7447088 / 5412 nik_mohd@kada.gov.my
18. Mohd Zakwan b. Zamari Penolong Jurutera (A) 09-7447088 / 5397 zak@kada.gov.my
19. Mohd El-Khawarizmee b. Rahim Penolong Jurutera (A) 09-7447088 / 5415 mohd@kada.gov.my
20. Tuan Soh b. Raja Mahmud Penolong Jurutera (A) 09-7447088 / 5427 tuan@kada.gov.my
21. Mohd Hasrul Affandi b. Mohamed Penolong Jurutera (A) 09-7447088 / 5427 hasrul@kada.gov.my

BHG. MEKANIKAL & ELEKTRIKAL
BIL. GAMBAR NAMA JAWATAN TEL. / SAMB. EMEL
1. Maznah bt. Abdul Razak @ Idris Pengarah 09-7447088 / 5250 maznah@kada.gov.my
2. Wan Asnadina bt. Wan Muhammad Setiausaha 09-7447088 / 5467 wanasnadina@kada.gov.my
3. Wan Nasharuddin b. Wan Abdullah Ketua Unit Pembangunan & Inovasi 09-7447088 / 5252 wnash@kada.gov.my
4. Muhammad Hazwan b. Mohamad Ketua Unit Kenderaan 09-7447088 / mdhazwanmd@kada.gov.my
5. Wan Fauzi b. Wan Hassan Ketua Unit Pam 09-7447088 / 5255 wanfauzi@kada.gov.my
6. Nik Mohd Hafiz b. Nik Mat Ketua Unit Jentera Kerja Tanah - nikmohdhafiz@kada.gov.my
7. Lotpi b. Ibrahim Jurutera (M) 09-7447088 / lotpi@kada.gov.my
8. Wan Mohd Fadhil b. Wan Mamat Jurutera (M) 09-7447088 / wanfadhli@kada.gov.my
9. Norhafiz b. Mamat Jurutera (M) 09-7447088 / norhafizmamat@kada.gov.my
10. Md Hafizam b. Ariffin Jurutera (E) 09-7447088 / 5256 hafizam@kada.gov.my
11. Muhammad Azim b. Mohammad Nadzree Jurutera (E) 09-7447088 / m.azim@kada.gov.my
12. Zulfikri b. Mohamed Ketua Unit Pentadbiran 09-7447088 / 5243 zulfikri@kada.gov.my
13. Mohd Zalimin b. Hussin Penolong Jurutera (M) 09-7447088 / 5254 zalimin@kada.gov.my
14. Mohamad Zulkifli b. Musa Penolong Jurutera (M) 09-7447088 / 5267 mohamadzulkifli@kada.gov.my
15. Husaini b. Ibrahim Penolong Jurutera (M) 09-7447088 / 5257 husaini@kada.gov.my
16. Wan Zaiddi b. Wan Hussein Penolong Jurutera (M) 09-7447088 / 5259 wzai@kada.gov.my
17. Mohd Hafifi b. Mohd Sulaiman Penolong Jurutera (M) 09-7447088 / 5230 mohdafifi@kada.gov.my
18. Anas b. Rahimi Penolong Jurutera (M) 09-7447088 / 5462 anasrahimi@kada.gov.my
19. Amar b. Azmi Penolong Jurutera (M) 09-7447088 / amar.azmi@kada.gov.my
20. Noor Suhaili bt. Mohd Asri Penolong Jurutera (M) 09-7447088 / noorsuhaili@kada.gov.my
21. Shamsul Anuar b. Mohamed Penolong Jurutera (E) 09-7447088 / 5352 shamsulanuar@kada.gov.my
22. Mohd Yazid b. Mohammad Penolong Jurutera (E) 09-7447088 / 5368 yaz@kada.gov.my
23. Muhammad Zuhair b. Ismail Penolong Jurutera (E) 09-7447088 / 5258 zuha@kada.gov.my

BHG. PENGEMBANGAN PETANI
BIL. GAMBAR NAMA JAWATAN TEL. / SAMB. EMEL
1. - kosong - PENGARAH - kosong - - kosong -
2. Ikhmal Hisham b. Mohamed Pegawai Pertanian 09-7447088 / 5208 ikhmal@kada.gov.my
3. Zawiah bt. Zainal Abidin Ketua Unit Pentadbiran 09-7447088 / 5371 zawiah@kada.gov.my
4. Zainab bt. Abdullah Pen. Pegawai Pertanian 09-7447088 / 5371 zainab@kada..gov.my
5. Mat Fakri b. Mat Hassan @ Yusuf Pen. Pegawai Pertanian 09-7447088 / 5371 fakri@kada.gov.my
6. Nurhanis Nabila bt. Mohd Fandi Pen. Pegawai Pertanian 09-7447088 / 5371 habila@kada.gov.my
7. Mohamad Badrul Ammin b. Mohd Rafi Pen. Pegawai Pertanian 09-7447088 / 5371 badrulammin@kada.gov.my

BHG. INDUSTRI MAKANAN & ASAS TANI
BIL. GAMBAR NAMA JAWATAN TEL. / SAMB. EMEL
1. - kosong - Pengarah 09-7438088 - kosong -
2. - kosong - Ketua Caw. Pembangunan Usahawan 09-7438088 - kosong -
3. Tanty Mazny bt. Mohd Yaacob Ketua Caw. Projek Khas 09-7438088 tanty_mazny@kada.gov.my
4. Mohamad Syawal b. Mohammed Hasery Ketua Caw. Azam Tani 09-7438088 mohdsyawal@kada.gov.my
5. Mohamad Harith b. Ab. Halim Ketua Caw. Hotrikultur & Ternakan 09-7438088 harith@kada.gov.my
6. - kosong - Ketua Unit Pemasaran 09-7438088 - kosong -
7. Nor hayati bt. Mohamad Ketua Unit Pentadbiran 09-7438088 hayati@kada.gov.my
8. Wan Muhammad Fathil b. Mustafa Pen. Pegawai Pertanian 09-7438088 fathil@kada.gov.my
9. Che Azemi b. Latif Pen. Pegawai Pertanian 09-7438088 azemi@kada.gov.my
10. Cik Siti Meriam bt. Che Abdullah Pen. Pegawai Pertanian 09-7438088 meriam@kada.gov.my
11. Nik Ahmad Syakir b. Nik Sazila Pen. Pegawai Pertanian 09-7438088 niksyakir@kada.gov.my
12. Hazlizan bt. Kamarudin Pen. Pegawai Pertanian 09-7438088 hazlizan@kada.gov.my
13. Ahmad Zulfadzli b. Ahmad Fadir Pen. Pegawai Pertanian 09-7438088 zulfadzli@kada.gov.my
14. Mohamad Syafiq b. Mohd Nordin Pen. Pegawai Pertanian 09-7438088 syafiq@kada.gov.my
15. Wan Nor Azreen bt. Wan Zakaria Pen. Pegawai Pertanian 09-7438088 azreen@kada.gov.my

UNIT KOMUNIKASI KORPORAT
BIL. GAMBAR NAMA JAWATAN TEL. / SAMB. EMEL
1. Raitini bt. A. Rahman Ketua Unit 09-7447088 / 5459 raitinirahman@kada.gov.my
2. Muhammad Naziful Hakim b. Mohd Nordin Pen. Pegawai Pertanian 09-7447088 / naziful.hakim@kada.gov.my
3. Zulaikha bt. Ibrahim Pen. Pegawai Pertanian 09-7447088 / zulaikha@kada.gov.my

UNIT AUDIT DALAM
BIL. GAMBAR NAMA JAWATAN TEL. / SAMB. EMEL
1. Ismalina bt. Ismail Ketua Unit 09-7447088 / 5240 ismalina@kada.gov.my
2. Azlina bt. Mat Noor Penolong Juruaudit 09-7447088 / 5245 azlina@kada.gov.my
3. Izanee Effendy b. Ismail Penolong Juruaudit 09-7447088 / 5246 zane@kada.gov.my

UNIT INTEGRITI
BIL. GAMBAR NAMA JAWATAN TEL. / SAMB. EMEL
1. Hasneedawaty bt. Haron Pengarah 09-7447088 / 5241 hasneedawaty@kada.gov.my
2. Nor Amirah bt. Ghazali Pen. Pegawai Pertanian 09-7447088 / 5377 noramirah@kada.gov.my
3. Hasmira Suria bt. Hanafi Pembantu Tadbir 09-7447088 / 5377 has@kada.gov.my

PKJ KOTA BHARU UTARA
BIL. GAMBAR NAMA JAWATAN TEL. / SAMB. EMEL
1. Shazlan b. Sekari @ Shokri KETUA PEGAWAI / Jurutera (M) 09-7127731 shazlan@kada.gov.my
2. Mohd Faisal b. Yusoff Pegawai Pertanian 09-7127731 faisalyusoff@kada.gov.my
3. Aziana bt. Abd Aziz Penolong Jurutera (A) 09-7127731 aziana@kada.gov.my
4. Dhiyaurrahman Alsagoff b. Hamzah Penolong Jurutera (M) 09-7127731 dhiyaurrahman@kada.gov.my
5. Nor Asmida bt. Abdullah Pen. Pegawai Pertanian 09-7127731 mida@kada.gov.my
6. Siti Raihan bt. Shafii Pen. Pegawai Pertanian 09-7127731 sitiraihan@kada.gov.my
7. Mohd Zulkifli b. Mohamed Pen. Pegawai Pertanian 09-7127731 li@kada.gov.my
8. Mustafa Kamal b. Abd. Latiff Pen. Pegawai Pertanian 09-7127731 mus@kada.gov.my

PKJ KOTA BHARU SELATAN
BIL. GAMBAR NAMA JAWATAN TEL. / SAMB EMEL
1. Ashadi Bin Che Isa KETUA PEGAWAI / Jurutera (A) 09-7825781 ashadi@kada.gov.my
2. Mohd Rosdi b. Husain Penolong Jurutera (M) 09-7825781 nuar@kada.gov.my
3. Mohamad Hafizzul Izzat b. Mat Azmin Penolong Jurutera (A) 09-7825781 hafizzul@kada.gov.my
4. Abdullah b. Mohamad Pen. Pegawai Pertanian 09-7825781 abdullah_mhd@kada.gov.my
5. Azmi b. Hamid Pen. Pegawai Pertanian 09-7825781 azmihamid@kada.gov.my
6. Suzynani bt. Che Mohd Zin Pen. Pegawai Pertanian 09-7825781 nani@kada.gov.my
7. Ramizah bt. Awang Pen. Pegawai Pertanian 09-7825781 miza@kada.gov.my
8. Mat Sanusi b. Awang Pen. Pegawai Pertanian 09-7825781 sanusi@kada.gov.my
9. Mohd Adib b. Synurdin @ Nordin Pen. Pegawai Pertanian 09-7825781 adib@kada.gov.my
10. Mohd Jailani b. Husin Pen. Pegawai Pertanian 09-7825781 jailani@kada.gov.my

PKJ TUMPAT
BIL. GAMBAR NAMA JAWATAN TEL. / SAMB. EMEL
1. Othman b. Mohamad Genda KETUA PEGAWAI / Pegawai Pertanian 09-7185225 othman@kada.gov.my
2. Noor Fatin Zulaikha bt. Halijan Jurutera (A) 09-7185225 fatinzulaikha@kada.gov.my
3. Zulkifli b. Ismail Penolong Jurutera (A) 09-7185225 zulkifli@kada.gov.my
4. Azman b. Muhammad Penolong Jurutera (M) 09-7185225 man@kada.gov.my
5. Wan Ali b. Wan Mamat Pen. Pegawai Pertanian 09-7185225 wan_ali@kada.gov.my
6. Mohd Saidi b. Mohamad Isa Pen. Pegawai Pertanian 09-7185225 md_saidi@kada.gov.my
7. Ahmad Nabil b. Mohd Nawawi Pen. Pegawai Pertanian 09-7185225 nabil@kada.gov.my
8. Muhd Fathuhulhafiz b. Hamzah Pen. Pegawai Pertanian 09-7185225 fathu@kada.gov.my
9. Mohd Subki b. Hamid Pen. Pegawai Pertanian 09-7185225 subki@kada.gov.my
10. Firdaus b. Daud Pen. Pegawai Pertanian 09-7185225 firdaus@kada.gov.my

PKJ BACHOK
BIL. GAMBAR NAMA JAWATAN TEL. / SAMB. EMEL
1. Mohd Hisyam b. Daud KETUA PEGAWAI / Pegawai Pertanian 09-7825611 mohdhisyam@kada.gov.my
2. Mohd Ashri b. Abd Wahab Jurutera (A) 09-7825611 ashri@kada.gov.my
3. Wan Patah b. Husin Penolong Jurutera (M) 09-7825611 wpatah@kada.gov.my
4. Wan Mohd Hizami b. Wan Shakri Penolong Jurutera (A) 09-7825611 whizami@kada.gov.my
5. Shafi'ah bt. Deraman Pen. Pegawai Pertanian 09-7825611 shafiah@kada.gov.my
6. Norzawati bt. Mat Zain Pen. Pegawai Pertanian 09-7825611 wati@kada.gov.my
7. Ahmad Baihaki b. Husain Pen. Pegawai Pertanian 09-7825611 baihaki@kada.gov.my
8. Che Azemi b. Ab Latiff Pen. Pegawai Pertanian 09-7825611 azemi@kada.gov.my
9. Rahman Fadzil b. Wan Ab. Rahman Pen. Pegawai Pertanian 09-7825611 padzil@kada.gov.my

PKJ PASIR PUTEH
BIL. GAMBAR NAMA JAWATAN TEL. / SAMB. EMEL
1. Rohaida bt. Mohd Rahim KETUA PEGAWAI / Jurutera (A) 09-7890011 rohaida@kada.gov.my
2. Mat Ladin b. Nawi Penolong Jurutera (M) 09-7890011 mladin@kada.gov.my
3. Badrol Hisham b. Mat Daud Penolong Jurutera (A) 09-7890011 badrol@kada.gov.my
4. Syamsul Rizal b. Omar Pen. Pegawai Pertanian 09-7890011 syamsul@kada.gov.my
5. Zainal Abidin b. Dzulkifli Pen. Pegawai Pertanian 09-7890011 zainal@kada.gov.my
6. Nor Asiah bt. Mohd Yusoff Pen. Pegawai Pertanian 09-7890011 nor_asiah@kada.gov.my
7. Mohd Rizalman b. Mohamed Suldin Pen. Pegawai Pertanian 09-7890011 rizalman@kada.gov.my
8. Zulkifli b. Dollah Pen. Pegawai Pertanian 09-7890011 zu@kada.gov.my
9. Rohayati bt. Said Pen. Pegawai Pertanian 09-7890011 ati@kada.gov.my
10. Muhamad Mustaqim b. Kamarudin Pen. Pegawai Pertanian 09-7890011 mustaqim@kada.gov.my
11. Muhamad Shazlan b. Shastera Nulizairos Pen. Pegawai Pertanian 09-7890011 muhdshazlan@kada.gov.my
12. Muhammad Dzarif Amir b. Muhamad Zainudin Pen. Pegawai Pertanian 09-7890011

PKJ PASIR MAS
BIL. GAMBAR NAMA JAWATAN TEL. / SAMB. EMEL
1. Anies b. Mohamad Nor KETUA PEGAWAI / Jurutera (A) 09-7185410 ir_anies@kada.gov.my
2. Mohd Nor Azlan b. Mahassan @ Zulkiflee Pegawai Pertanian 09-7185410 mohd_azlan@kada.gov.my
3. Zahari b. Mustafa Penolong Jurutera (A) 09-7185410 zaha@kada.gov.my
4. Mohamad Aniq Syakirin b. Azmin Penolong Jurutera (M) 09-7185410 aniq.syakirin@kada.gov.my
5. Wan Hassan b. Wan Bakar Pen. Pegawai Pertanian 09-7185410 wan_hassan@kada.gov.my
6. Ayob b. Mohamed Pen. Pegawai Pertanian 09-7185410 ayob@kada.gov.my
7. Abdullah b. Zakaria Pen. Pegawai Pertanian 09-7185410 abdullah@kada.gov.my
8. Azhari b. Mohd Noor Pen. Pegawai Pertanian 09-7185410 azhari@kada.gov.my
9. Mohd Sauti b. Daud Pen. Pegawai Pertanian 09-7185410 md_sauti@kada.gov.my
10. Muhammad Nasrul Hakim b. Mohamed Pen. Pegawai Pertanian 09-7185410 nasrul@kada.gov.my
11. Noor Asmalisa bt. Husin Pen. Pegawai Pertanian 09-7185410 lisa@kada.gov.my
12. Wan Nur Fatin Iezyan bt. Wan Elias Pen. Pegawai Pertanian 09-7185410 -