Home DIREKTORI PEGAWAI

DIREKTORI PEGAWAI

PEJABAT PENGERUSI
BIL GAMBAR NAMA JAWATAN TEL. / SAMB. EMEL
1. YBhg Datuk Haji Kamarudin Bin Md Nor Pengerusi 09-7447088 / 5200 -
2. Siti Zaiton bt. Khatib Setiausaha 09-7447088 / 5477 sitizaiton@kada.gov.my

PEJ. PENGURUS BESAR
BIL GAMBAR NAMA JAWATAN TEL. / SAMB. EMEL
1. Tn. Hj. Nik Roslan bin Idris Pengurus Besar 09-7447088 / 5202 nikroslan@kada.gov.my
2. Intan Baizura bt. Mohamed Yusoff Setiausaha 09-7447088 / 5213 intan@kada.gov.my

PEJ. TIMBALAN PENGURUS BESAR
BIL GAMBAR NAMA JAWATAN TEL. / SAMB. EMEL
1. - kosong - - kosong - Timb. Pengurus Besar (Pembangunan) 09-7447088 / 5203 - kosong -
3. - kosong - - kosong - Timb. Pengurus Besar (Operasi) 09-7447088 / 5400

- kosong -
- kosong - Siti Rahayu bt. Mat Zain Setiausaha TPB (P) 09-7447088 / 5215 sitirahayu@kada.gov.my
4. Tg. Noor Asmely bt. Tuan Aria Setiausaha TPB (O) 09-7447088 / 5417 asmely@kada.gov.my
5. Jamilah bt. Che Hussin Ketua Unit Sekretariat 09-7447088 / 5448 jamilah@kada.gov.my

BHG. PENGURUSAN
BIL. GAMBAR NAMA JAWATAN TEL. / SAMB. EMEL
1. - Kosong - Pengarah 09- 7447088 / 5210
2. Siti Anis bt. Adnan Setiausaha / Pembantu Tadbir (P/O) 09- 7447088 / 5316 sitianis@kada.gov.my
3. Lotpi b. Ibrahim Ketua Caw. PSM / Jurutera (M) 09- 7447088 / 5465 lotpi@kada.gov.my
4. Nik Mohd Nadzree b. Nik Abdullah Ketua Caw. Kewangan 09- 7447088 / 5294 nadzree@kada.gov.my
5. Anis Suraya bt. Ibrahim Ketua Caw. Pentadbiran 09- 7447088 / 5348 anis@kada.gov.my
7. Abdullah b. Hassan @ Mohd Saad Ketua Unit Urusetia Tender 09- 7447088 / 5296 abdullah_hassan@kada.gov.my
8. Farizan bt. Che Mud Pegawai Tadbir 09- 7447088 / 5303 farizan_cm@kada.gov.my
10. Sarinahafiah bt. Isa Ketua Unit HRMIS 09- 7447088 / 5247 sarina@kada.gov.my
11. Tuan Saripah Noorhayati bt. Syed Ismail Pen. Pegawai Tadbir 09- 7447088 / 5351 saripah@kada.gov.my
12. Siti Nor Adura bt. Kamarudin Penolong Akauntan 09- 7447088 / 5290 adura@kada.gov.my
13. Siti Sarah bt. Salleh Penolong Akauntan 09- 7447088 / 5290 sitisarah@kada.gov.my
14. Mohd Nadzrin b. Mohamed Ghazali Penolong Akauntan 09- 7447088 / 5295 mohdnazrinmg@kada.gov.my
15. Mohd Ashri b. Abd Wahab Penolong Jurutera (A) 09- 7447088 / 5274 ashri@kada.gov.my

BHG. PERANCANGAN & TEKNOLOGI MAKLUMAT
BIL. GAMBAR NAMA JAWATAN TEL. / SAMB. EMEL
1. Abd. Rahman b. Mahmood Pengarah / Pegawai Ehwal Ekonomi 09-7447088 / 5205 arahman@kada.gov.my
2. Roshayati bt. Mat Yusof Setiausaha 09-7447088 / 5383 roshayati@kada.gov.my
3. Hasneedawaty bt. Haron Ketua Caw. Kajian 09-7447088 / 5218 hasneedawaty@kada.gov.my
4. Siti Salwani bt. Mustapha Ketua Caw. Pemb. Teknologi Maklumat 09-7447088 / 5381 salwani@kada.gov.my
5. Syed Mohd Agong b. Sd Agil Ketua Caw. Perancangan & Pelaksanaan 09-7447088 / syedagong@kada.gov.my
6. Zainura bt. Ismail Ketua Unit Pentadbiran 09-7447088 / 5225 nura@kada.gov.my
7. Rohani bt. Nordin Pegawai Ehwal Ekonomi 09-7447088 / 5221 rohani@kada.gov.my
8. Muhd Ridzuan b. Zainol Pegawai Ehwal Ekonomi 09-7447088 / 5222 muhd.ridzuan@kada.gov.my
10. Mohd Rosdi b. Hussin Penolong Jurutera (A) 09-7447088 / mrosdi@kada.gov.my
11. Syuhaida bt. Salleh Pen. Pegawai Teknologi Maklumat 09-7447088 / 5228 syuhaida@kada.gov.my
12. Syaifulniza b. Md Zin Pen. Pegawai Teknologi Maklumat 09-7447088 / 5229 syaifulniza@kada.gov.my
13. Mohamad Yusuf b. Mat Yasit Pen. Pegawai Teknologi Maklumat 09-7447088 / 5228 yusufyasit@kada.gov.my
14. Noor Sholihah bt. Yushaa Pen. Pegawai Pertanian 09-7447088 / 5223 sholihah@kada.gov.my

BHG. INSTITUSI PELADANG
BIL. GAMBAR NAMA JAWATAN TEL. / SAMB. EMEL
1. Othman b. Mohamad Genda Pengarah / Pegawai Pertanian 09-7447088 / 5327 othman@kada.gov.my
2. Noor Azsyikin b. Mohd Azawi Ketua Cawangan 09-7447088 / 5329 nr_azsyikin@kada.gov.my
3. Rozilawati bt. Omar Ketua Unit Pentadbiran 09-7447088 / 5330 rozilawati@kada.gov.my
5. Khatijah bt. Jaafar Penolong Akauntan 09-7447088 / 5345 khatijah@kada.gov.my
6. Nor Salwana bt. Zaini Penolong Akauntan 09-7447088 / 5238 wana@kada.gov.my
7. Zainudin B. Majid Pen. Pegawai Pertanian 09-7447088 / 5235 -
8. Mohamad Syukri b. Jusoh Pen. Pegawai Pertanian 09-7447088 / 5332 mohdsyukri@kada.gov.my
Zawawi b. Loman Pen. Pegawai Pertanian 09-7447088 / 5235 awi@kada.gov.my
- kosong - Che Ibrahim Fikri b. Che Mat Pen. Pegawai Pertanian 09-7447088 / 5235 che_ibrahim@kada.gov.my
- kosong - Muhamad Azmi b. Che Jusof Pen. Pegawai Pertanian 09-7447088 / 5235 muhamadazmi@kada.gov.my

BHG. PERTANIAN
BIL. GAMBAR NAMA JAWATAN TEL. / SAMB. EMEL
1. Ab. Halim b. Hj. Salleh Pengarah / Pegawai Pertanian 09-7447088 / 5206 abhalim@kada.gov.my
2. Zuriana bt. Hussin Setiausaha 09-7447088 / 5277 zuriana@kada.gov.my
3. Ikhmal Hisham b. Mohamed Ketua Caw. Pemb. Teknologi & Estet Padi 09-7447088 / 5451 ikhmal@kada.gov.my
4. Mohd Razif b. Abdullah Ketua Caw. Pembangunan Padi 09-7447088 / 5275 razif@kada.gov.my
5. Mohd Faisal b. Yusoff Ketua Caw. Ladang Merdeka 09-7447088 / 5435 faisalyusoff@kada.gov.my
6. Mohamad Harith b. Ab. Halim Ketua Caw. Hotrikultur & Ternakan 09-7447088 / 5279 harith@kada.gov.my
7. Mohd Salihin b. Mohd Zawawi Ketua Unit Pentadbiran 09-7447088 / 5287 salihin@kada.gov.my
8. Nor Hasidah bt. Ishak Pegawai Pertanian 09-7447088 / 5433 shidah@kada.gov.my
9. Manira bt. Mohamad Penolong Jurutera (A) 09-7447088 / 5278 manira@kada.gov.my
10. Bakri b. Muhammad Penolong Jurutera (M) 09-7447088 / 5284 bakri@kada.gov.my
11. Radzuan b. Mohamad Pen. Pegawai Pertanian 09-7447088 / 5284 rad@kada.gov.my
12. Mohd Aseri b. Zakaria Pen. Pegawai Pertanian 09-7447088 / 5284 md_aseri@kada.gov.my
13. Nik Abd Rahman b. Nik Mat Pen. Pegawai Pertanian 09-7447088 / 5283 abd_rahman@kada.gov.my
14. Badaruddin b. Abdullah Pen. Pegawai Pertanian 09-7447088 / 5278 badaruddin@kada.gov.my
15. Tg. Mohamad Nazili b. Tg. Hamzah Pen. Pegawai Pertanian 09-7447088 / 5284 nazili@kada.gov.my
16. Nik Mohd Din b. Nik Abdullah Pen. Pegawai Pertanian 09-7447088 / 5432 nmdin@kada.gov.my
17. Nazri b. Nordin Pen. Pegawai Pertanian 09-7447088 / 5432 nazri@kada.gov.my
18. Tajudin b. Jaafar Pen. Pegawai Pertanian 09-7447088 / 5286 udin@kada.gov.my
19. Zamri b. Omar Pen. Pegawai Pertanian 09-7447088 / 5284 zamri@kada.gov.my
20. Hasan b. Ali Pen. Pegawai Pertanian 09-7447088 / 5284 hasan_ali@kada.gov.my
21. Cik Siti Meriam bt. Che Abdullah Pen. Pegawai Pertanian 09-7447088 / 5280 meriam@kada.gov.my
22. Wan Ahmad Firhan b. Wan Zulkifli Pen. Pegawai Pertanian 09-7447088 / 5282 w_firhan@kada.gov.my
23. Mohamed Norihan b. Mohamed Arifin Pen. Pegawai Pertanian 09-7447088 / 5284 norihan@kada.gov.my
24. Nuzaihan b. Muhamad Nawi Pen. Pegawai Pertanian 09-7447088 / 5284 zaihan@kada.gov.my
25. Mohd Zulfadhil b. Salleh Pen. Pegawai Pertanian 09-7447088 / 5284 fad@kada.gov.my
26. Mat Fakri b. Mat Hassan @ Yusuf Pen. Pegawai Pertanian 09-7447088 / 5284 fakri@kada.gov.my
27. Siti Raihan bt. Shafii Pen. Pegawai Pertanian 09-7447088 / 5280 sitiraihan@kada.gov.my
28. Nor Amirah bt. Ghazali Pen. Pegawai Pertanian 09-7447088 / 5280 noramirah@kada.gov.my
29. Nik Ahmad Syakir b. Nik Sazila Pen. Pegawai Pertanian 09-7447088 / 5280 niksyakir@kada.gov.my
30. Sauli b. Ariffin Pen. Pegawai Pertanian 09-7447088 / 5284 -

BHG. KEJURUTERAAN AWAM
BIL. GAMBAR NAMA JAWATAN TEL. / SAMB. EMEL
1. Muhamad Asrinani b. Mohd Shiyuti Pengarah 09-7447088 / - asrinani@kada.gov.my
2. Baharudin b. Yaakob Ketua Caw. Teknikal 09-7447088 / 5419 baharudin@kada.gov.my
3. Muhamad Hanif b. Ab. Llah Zawawi Ketua Caw. Pengairan & Saliran 09-7447088 / 5402 hanif@kada.gov.my
4. Wan Mahidin b. Wan Shafei Ketua Caw. Utiliti 09-7447088 / 5404 wanmahidin@kada.gov.my
5. Azizah bt. Arifin Ketua Unit Pentadbiran 09-7447088 / 5407 zah@kada.gov.my
8. Mohammad Nasir b. Yusoff Penolong Jurutera (A) 09-7447088 / 5394 mohamadnasir@kada.gov.my
9. Nor Zairi b. Mohd Nor Penolong Jurutera (A) 09-7447088 / 5403 zairi@kada.gov.my
10. Che Rohana bt. Che Ngah Penolong Jurutera (A) 09-7447088 / 5420 rohana@kada.gov.my
11. Badrol Hisham b. Mat Daud Penolong Jurutera (A) 09-7447088 / 5412 badrol@kada.gov.my
12. Tg. Mohamed Hazrain Fadly b. Tuan Yaacob Penolong Jurutera (A) 09-7447088 / 5406 tg_hazrain@kada.gov.my
13. - kosong - Mohd Khairi b. Mat Daud Penolong Jurutera (A) 09-7447088 / 5412 khairi@kada.gov.my
14. Mohd Nasir b. Omar Penolong Jurutera (A) 09-7447088 / 5427 nasir@kada.gov.my
15. Isharuddin b. Ismail Penolong Jurutera (A) 09-7447088 / 5398 isha@kada.gov.my
16. Mohd Faizal b. Mat Ali Penolong Jurutera (A) 09-7447088 / 5424 fai@kada.gov.my
17. Nurhainani bt. Arif Penolong Jurutera (A) 09-7447088 / 5409 haini@kada.gov.my
18. - kosong - Nik Mohamad Zularif b. Nik Mohd Fahmi Penolong Jurutera (A) 09-7447088 / 5412 nik_mohd@kada.gov.my
19. Mohd Zakwan b. Zamari Penolong Jurutera (A) 09-7447088 / 5397 zak@kada.gov.my
20. Mohd El-Khawarizmee b. Rahim Penolong Jurutera (A) 09-7447088 / 5415 mohd@kada.gov.my
21. Tuan Soh b. Raja Mahmud Penolong Jurutera (A) 09-7447088 / 5427 tuan@kada.gov.my

BHG. KEJURUTERAAN MEKANIKAL & ELEKTRIKAL
BIL. GAMBAR NAMA JAWATAN TEL. / SAMB. EMEL
1. Mokhtar b. Zakaria Pengarah / Jurutera (M) 09-7447088 / 5250 mokhtar@kada.gov.my
2. Wan Asnadina bt. Wan Muhammad Setiausaha 09-7447088 / 5467 wanasnadina@kada.gov.my
3. Maznah bt. Abdul Razak @ Idris Ketua Caw. Kej. Elektrik 09-7447088 / 5253 maznah@kada.gov.my
4. Wan Nasharuddin b. Wan Abdullah Ketua Unit Pembangunan & Inovasi 09-7447088 / 5252 wnash@kada.gov.my
5. - kosong - Mohd Zalimin b. Hussin Ketua Unit Kenderaan 09-7447088 / 5254 zalimin@kada.gov.my
6. Wan Fauzi b. Wan Hassan Ketua Unit Pam 09-7447088 / 5255 wanfauzi@kada.gov.my
7. Nik Mohd Hafiz b. Nik Mat Ketua Unit Jentera Kerja Tanah - nikmohdhafiz@kada.gov.my
8. Muhammad Hazwan b. Mohamad Pengurus PKL Kasar - mdhazwanmd@kada.gov.my
9. Norhafiz b. Mamat Pengurus PKL Melor - norhafizmamat@kada.gov.my
10. Zulfikri b. Mohamed Ketua Unit Pentadbiran 09-7447088 / 5243 zulfikri@kada.gov.my
11. Md Hafizam b. Ariffin Jurutera (E) 09-7447088 / 5256 hafizam@kada.gov.my
12. Mohamad Zulkifli b. Musa Penolong Jurutera (M) 09-7447088 / 5267 mohamadzulkifli@kada.gov.my
13. Husaini b. Ibrahim Penolong Jurutera (M) 09-7447088 / 5257 husaini@kada.gov.my
14. Wan Zaiddi b. Wan Hussein Penolong Jurutera (M) 09-7447088 / 5259 wzai@kada.gov.my
15. Mohd Hafifi b. Mohd Sulaiman Penolong Jurutera (M) 09-7447088 / 5230 mohdafifi@kada.gov.my
16. Anas b. Rahimi Penolong Jurutera (M) 09-7447088 / 5462 anasrahimi@kada.gov.my
17. Shamsul Anuar b. Mohamed Penolong Jurutera (E) 09-7447088 / 5352 shamsulanuar@kada.gov.my
18. Mohd Yazid b. Mohammad Penolong Jurutera (E) 09-7447088 / 5368 yaz@kada.gov.my
19. - Muhammad Zuhair b. Ismail Penolong Jurutera (E) 09-7447088 / 5258 zuha@kada.gov.my

BHG. PENGEMBANGAN PETANI
BIL. GAMBAR NAMA JAWATAN TEL. / SAMB. EMEL
1. Wan Rosdi b. Wan Yusoff Pengarah / Pegawai Pertanian 09-7447088 / 5208 wanrosdi@kada.gov.my
2. Wan Imran b. Wan Ab. Rahman Ketua Caw. Modal Insan 09-7447088 / 5396 wan_imran@kada.gov.my
3. Nur Hayati b. Mohamed Ketua Caw. Latihan 09-7447088 / 5319 nurhayati@kada.gov.my
4. Nik Zainab bt. Nik Abdul Kadir Ketua Unit Pentadbiran 09-7447088 / 5371 nik_zai@kada.gov.my
5. Hakimi b. Yusoff Pen. Pegawai Pertanian 09-7447088 / 5370 hakimi@kada.gov.my
6. Razali b. Wan Zain Pen. Pegawai Pertanian 09-7447088 / 5429 raz@kada.gov.my
7. Kamaruldin b. Mohd Nor Pen. Pegawai Pertanian 09-7447088 / 5430 kamaruldin@kada.gov.my

BHG. INDUSTRI ASAS TANI
BIL. GAMBAR NAMA JAWATAN TEL. / SAMB. EMEL
1. Mohd Faizul b. Mustafa Pengarah / Pegawai Tadbir 09-7438088 mfaizul@kada.gov.my
2. - kosong - - kosong - Ketua Caw. Pembangunan Usahawan 09-7438088 - kosong -
3. Mohd Nor Azlan b. Mahassan @ Zulkiflee Ketua Caw. Projek Khas 09-7438088 mohd_azlan@kada.gov.my
4. Mohamad Syawal b. Mohammed Hasery Ketua Caw. Azam Tani 09-7438088 mohdsyawal@kada.gov.my
5. Syamsul Rizal b. Omar Ketua Unit Pemasaran 09-7438088 syamsul@kada.gov.my
6. Norizan bt. Ismail Ketua Unit Pentadbiran 09-7438088 nor@kada.gov.my
7. Ab Aziz b. Mohamed Nor Pen. Pegawai Pertanian 09-7438088 aziz@kada.gov.my
8. Wan Maheran bt. Wan Hussin Pen. Pegawai Pertanian 09-7438088 maheran@kada.gov.my
9. Said b. Ali Pen. Pegawai Pertanian 09-7438088 said@kada.gov.my
10. Wan Muhammad Fathil b. Mustafa Pen. Pegawai Pertanian 09-7438088 fathil@kada.gov.my
11. Mohd Hasrul Affandi b. Mohamed Penolong Jurutera (A) 09-7438088 hasrul@kada.gov.my

UNIT KOMUNIKASI KORPORAT
BIL. GAMBAR NAMA JAWATAN TEL. / SAMB. EMEL
1. Raitini bt. A. Rahman Ketua Unit 09-7447088 / 5459 raitinirahman@kada.gov.my
2. Mohd Ezani b. Mahmud Pen. Pegawai Pertanian 09-7447088 / 5458 ezani@kada.gov.my
3. Zainab bt. Abdullah Pen. Pegawai Pertanian 09-7447088 / 5458 zainab@kada..gov.my

UNIT AUDIT DALAM
BIL. GAMBAR NAMA JAWATAN TEL. / SAMB. EMEL
1. Ismalina bt. Ismail Ketua Unit 09-7447088 / 5240 ismalina@kada.gov.my
2. Azlina bt. Mat Noor Penolong Juruaudit 09-7447088 / 5245 azlina@kada.gov.my
3. Izanee Effendy b. Ismail Penolong Juruaudit 09-7447088 / 5246 zane@kada.gov.my

UNIT INTEGRITI
BIL. GAMBAR NAMA JAWATAN TEL. / SAMB. EMEL
1. Wan Badri b. Wan Omar Ketua Unit 09-7447088 / 5241 wanbadri@kada.gov.my
2. Nor Liyana bt. Abdullah Halim Pen. Pegawai Tadbir 09-7447088 / 5377 norliyana@kada.gov.my

PKJ KOTA BHARU UTARA
BIL. GAMBAR NAMA JAWATAN TEL. / SAMB. EMEL
1. Wan Mohd Fadhil b. Wan Mamat Ketua Pegawai / Jurutera (M) 09-7127731 wanfadhli@kada.gov.my
2. Nor Azlina b. Mahasan Pegawai Pertanian 09-7127731 norazlina@kada.gov.my
3. Syed Mohd Aziz b. Syed Abdullah Penolong Jurutera (M) 09-7127731 syed_aziz@kada.gov.my
4. Aziana bt. Abd Aziz Penolong Jurutera (A) 09-7127731 aziana@kada.gov.my
5. Mohd Izani b. Abdullah Pen. Pegawai Pertanian 09-7127731 md_izani@kada.gov.my
6. Hazlizan bt. Kamarudin Pen. Pegawai Pertanian 09-7127731 hazlizan@kada.gov.my
7. Nor Asmida bt. Abdullah Pen. Pegawai Pertanian 09-7127731 mida@kada.gov.my
8. Zaidani bt. Ibrahim Pen. Pegawai Pertanian 09-7127731 dani@kada.gov.my
9. Mohd Zulkifli b. Mohamed Pen. Pegawai Pertanian 09-7127731 li@kada.gov.my

PKJ KOTA BHARU SELATAN
BIL. GAMBAR NAMA JAWATAN TEL. / SAMB EMEL
1. Ashadi Bin Che Isa Ketua Pegawai / Jurutera (A) 09-7825781 ashadi@kada.gov.my
2. Norfaizah bt. Ismail @ Yusof Pegawai Pertanian 09-7825781 nor_faizah@kada.gov.my
3. Mohd Rosdi b. Husain Penolong Jurutera (M) 09-7825781 nuar@kada.gov.my
4. Fauzi b. Zakaria Penolong Jurutera (A) 09-7825781 mfauzi@kada.gov.my
5. Azmi b. Hamid Pen. Pegawai Pertanian 09-7825781 azmihamid@kada.gov.my
6. Mohd Hazelin b. Che Rani Pen. Pegawai Pertanian 09-7825781 mohdhazelin@kada.gov.my
7. Suzynani bt. Che Mohd Zin Pen. Pegawai Pertanian 09-7825781 nani@kada.gov.my
8. Ramizah bt. Awang Pen. Pegawai Pertanian 09-7825781 miza@kada.gov.my
9. Mat Sanusi b. Awang Pen. Pegawai Pertanian 09-7825781 sanusi@kada.gov.my
10. Mohd Nazmi b. Yasim Pen. Pegawai Pertanian 09-7825781 nazmi@kada.gov.my
11. Muhamad Mustaqim b. Kamarudin Pen. Pegawai Pertanian 09-7825781 mustaqim@kada.gov.my

PKJ TUMPAT
BIL. GAMBAR NAMA JAWATAN TEL. / SAMB. EMEL
1. Wan Nur Hasyila bt. Wan Suleman Ketua Pegawai / Pegawai Pertanian 09-7185225 wn_hasyila@kada.gov.my
2. Mazlan b. Yaacob Jurutera (A) 09-7185225 mazlanyaacob@kada.gov.my
4. Zulkifli b. Ismail Penolong Jurutera (A) 09-7185225 zulkifli@kada.gov.my
6. Mohd Sabri b. Hassan Pen. Pegawai Pertanian 09-7185225 md_sabri@kada.gov.,my
7. Wan Ali b. Wan Mamat Pen. Pegawai Pertanian 09-7185225 wan_ali@kada.gov.my
8. Mohd Saidi b. Mohamad Isa Pen. Pegawai Pertanian 09-7185225 md_saidi@kada.gov.my
9. Ahmad Nabil b. Mohd Nawawi Pen. Pegawai Pertanian 09-7185225 nabil@kada.gov.my
10. Muhd Fathuhulhafiz b. Hamzah Pen. Pegawai Pertanian 09-7185225 fathu@kada.gov.my
11. Zainun bt. Husain Pen. Pegawai Pertanian 09-7185225 zainun@kada.gov.my
12. Mohd Subki b. Hamid Pen. Pegawai Pertanian 09-7185225 subki@kada.gov.my

PKJ BACHOK
BIL. GAMBAR NAMA JAWATAN TEL. / SAMB. EMEL
1. Shazlan b. Sekari @ Shokri Ketua Pegawai / Jurutera (M) 09-7825611 shazlan@kada.gov.my
2. Wan Patah b. Husin Penolong Jurutera (M) 09-7825611 wpatah@kada.gov.my
3. Wan Mohd Hizami b. Wan Shakri Penolong Jurutera (A) 09-7825611 whizami@kada.gov.my
4. Shafi'ah bt. Deraman Pen. Pegawai Pertanian 09-7825611 shafiah@kada.gov.my
5. Norzawati bt. Mat Zain Pen. Pegawai Pertanian 09-7825611 wati@kada.gov.my
6. Ahmad Baihaki b. Husain Pen. Pegawai Pertanian 09-7825611 baihaki@kada.gov.my
7. Che Azemi b. Ab Latiff Pen. Pegawai Pertanian 09-7825611 azemi@kada.gov.my
8. Rahman Fadzil b. Wan Ab. Rahman Pen. Pegawai Pertanian 09-7825611 padzil@kada.gov.my

PKJ PASIR PUTEH
BIL. GAMBAR NAMA JAWATAN TEL. / SAMB. EMEL
1. Mohd Hisyam b. Daud Ketua Pegawai / Pegawai Pertanian 09-7890011 mohdhisyam@kada.gov.my
2. Rohaida bt. Mohd Rahim Jurutera (A) 09-7890011 rohaida@kada.gov.my
3. Mat Ladin b. Nawi Penolong Jurutera (M) 09-7890011 mladin@kada.gov.my
4. Zainal Abidin b. Dzulkifli Pen. Pegawai Pertanian 09-7890011 zainal@kada.gov.my
5. Roslan b. Hussin Pen. Pegawai Pertanian 09-7890011 roslan@kada.gov.my
6. Nor Asiah bt. Mohd Yusoff Pen. Pegawai Pertanian 09-7890011 nor_asiah@kada.gov.my
7. Mohd Rizalman b. Mohamed Suldin Pen. Pegawai Pertanian 09-7890011 rizalman@kada.gov.my
8. Zulkifli b. Dollah Pen. Pegawai Pertanian 09-7890011 zu@kada.gov.my

PKJ PASIR MAS
BIL. GAMBAR NAMA JAWATAN TEL. / SAMB. EMEL
1. Anies b. Mohamad Nor Ketua Pegawai / Jurutera (A) ir_anies@kada.gov.my
2. Tanty Mazny bt. Mohd Yaacob Pegawai Pertanian tanty_mazny@kada.gov.my
3. Zahari b. Mustafa Penolong Jurutera (A) zaha@kada.gov.my
4. Azman b. Muhammad Penolong Jurutera (M) man@kada.gov.my
5. Mohamad b. Yasok Pen. Pegawai Pertanian mohamad@kada.gov.my
6. Wan Hassan b. Wan Bakar Pen. Pegawai Pertanian wan_hassan@kada.gov.my
7. Ayob b. Mohamed Pen. Pegawai Pertanian ayob@kada.gov.my
8. Abdullah b. Zakaria Pen. Pegawai Pertanian abdullah@kada.gov.my
9. Azhari b. Mohd Noor Pen. Pegawai Pertanian azhari@kada.gov.my
10. Mohd Sauti b. Daud Pen. Pegawai Pertanian md_sauti@kada.gov.my
11. Siti Nor Asma bt. Rusli Pen. Pegawai Pertanian asma@kada.gov.my
12. Mustafa Kamal b. Abd. Latiff Pen. Pegawai Pertanian mus@kada.gov.my
13. Muhammad Nasrul Hakim b. Mohamed Pen. Pegawai Pertanian nasrul@kada.gov.my