Home ANUGERAH

ANUGERAH

ANUGERAH PERKHIDMATAN CEMERLANG (PENERIMA BAGI TAHUN 2021)
BIL. NO. PEKERJA (PF) NAMA PEGAWAI JAWATAN GRED PENEMPATAN
1. 1305 Abd Rahman bin Mahmood Timbalan Pengurus Besar (Operasi) E54 Pejabat TPB (O)
2. 2054 Wan Mahidin bin Wan Shafei Jurutera (A) J48 Bhg. Kejuruteraan Awam
3. 2390 Raitini binti A. Rahman Pegawai Tadbir N44 Unit Komunikasi Korporat
4. 2425 Rohani binti Nordin Pegawai Ehwal Ekonomi E44 Bhg. Perancangan & Teknologi Maklumat
5. 2062 Mohd Faisal bin Yusoff Pegawai Pertanian G44 PKJ Kota Bharu Utara
6. 1727 Mohd Azhar bin Mohd Noor Penolong Pegawai Pertanian G32 Bhg. Perancangan & Teknologi Maklumat
7. 1510 Mohd Zukri bin Abdullah Penolong Pegawai Pertanian G32 PKJ Kota Bharu Utara
8. 1362 Che Ibrahim Fikri bin Che Mat Penolong Pegawai Pertanian G32 PKJ Kota Bharu Selatan
9. 2201 Intan Baizura binti Mohamed Yusoff Setiausaha Pejabat N29 Pejabat Pengurus Besar
10. 2041 Isharuddin bin Ismail Penolong Jurutera (A) JA29 Bhg. Kejuruteraan Awam
11. 1224 Mat Ladin bin Nawi Penolong Jurutera (M) JA29 PKJ Pasir Puteh
12. 2250 Mat Fakri bin Mat Hassan @ Yusuf Penolong Pegawai Pertanian G29 Bhg. Pengembangan Petani
13. 1871 Hadzarami bin Abdul Halim Penolong Pegawai Pertanian G29 Bhg. Institusi Peladang
14. 1739 Azhari bin Mohd Noor Penolong Pegawai Pertanian G29 PKJ Pasir Mas
15. 1259 Wan Hassan bin Wan Bakar Penolong Pegawai Pertanian G29 PKJ Pasir Mas
16. 1421 Wan Ali bin Wan Mamat Penolong Pegawai Pertanian G29 PKJ Tumpat
17. 2457 Mohamad Shahron bin Rmali Penolong Pegawai Pertanian G29 PKJ Bachok
18. 1257 Wan Mohd Zain bin Wan Ishak Penolong Pegawai Pertanian G29 PKJ Tumpat
19. 1751 Rashid bin Yahya Merinyu Taliair J26 Bhg. Pertanian
20. 1316 Ibrahim bin Muhamad Pembantu Kemahiran (M) H26 Bhg. Mekanikal & Elektrikal
21. 1236 Zawiah binti Zainal Abidin Pembantu Tadbir (KUP) N22 Bhg. Pengembangan Petani
22. 1597 Mohammad Hasery bin Abdullah Pembantu Tadbir (KUP) N22 PKJ Kota Bharu Selatan
23. 1908 Mariam binti Mamat Pembantu Tadbir (KUP) N22 PKJ Bachok
24. 1156 Kaswadey bin Mohammad Marinyu Taliair (KUP) J22 PKJ Kota Bharu Utara
25. 1733 Che Mohd Afandi bin Che Soh Pembantu Kemahiran (M) KUP H22 Bhg. Mekanikal & Elektrikal
26. 1635 Hamzah bin Mat Pembantu Kemahiran (M) H22 Bhg. Mekanikal & Elektrikal
27. 2439 Roshayati binti Mat Yusof Pembantu Setiausaha Pejabat N19 Pejabat Timb. Pengurus Besar (O)
28. 2231 Syed Mohamad Fadli bin Seyd Hussin Pembantu Tadbir N19 Bhg. Pengurusan
29. 1800 Sarimah binti Ahmad Pembantu Tadbir N19 PKJ Tumpat
30. 2359 Atirah binti Mohd Ghazali Pembantu Tadbir N19 Bhg. Pengurusan
31. 1768 Hanani binti Norddin Pembantu Tadbir (KUP) N19 PKJ Pasir Mas
32. 2424 Mohd Ruduan bin Nawang Merinyu Taliair J19 Bhg. Kejuruteraan Awam
33. 1685 Mahmud bin Zakaria Merinyu Taliair J19 PKJ Pasir Puteh
34. 1844 Karman bin Mohamad Pembantu Kemahiran H19 Bhg. Mekanikal & Elektrikal
35. 1482 Mohd Rozman bin Md Nor Pembantu Kemahiran H19 Bhg. Kejuruteraan Awam
36. 1658 Md Saufi bin Yusoff Pemandu Kenderaan H14 Bhg. Pertanian
37. 2044 Mohd Rusli bin Yaacob Pemandu Kenderaan H14 Bhg. Mekanikal & Elektrikal
38. 1623 Che Azman bin Mat Zin Pemandu Kenderaan H14 PKJ Pasir Mas
39. 1572 Che Sabri bin Che Abdullah Pemandu Kenderaan H14 PKJ Bachok
40. 0940 Abdul Salam bin Deraman Pembantu Awam H14 Unit Komunikasi Korporat
41. 1556 Zakarial bin Abdul Kadir Pembantu Awam (One Off) H14 PKJ Tumpat
42. 1762 Nazmawati binti Mohd Nasir Pembantu Awam (One Off) H14 Bhg. Pengurusan
43. 2093 Nasrulhadi bin Kamaruddin Pembantu Operasi N11 PKJ Kota Bharu Selatan
44. 2459 Muhammad Zamzuri bin Mat Jusoh Pemandu Kenderaan H11 Bhg. Institusi Peladang
45. 2417 Zairulizawi bin Zawawi Pemandu Kenderaan H11 PKJ Kota Bharu Utara
46. 2464 Helmi bin Hamzah Pemandu Kenderaan H11 PKJ Kota Bharu Selatan
47. 2445 Muahmad Wafi bin Mohd Bakari Pemandu Kenderaan H11 PKJ Pasir Puteh
48. 1996 Mohd Sukri bin Mohamad Pembantu Awam H11 Bhg. Pengurusan
49. 2009 Nor Azam bin Ab Rahim Pembantu Awam H11 Bhg. Pertanian
50. 1932 Sukri bin Mohamad @ Haris Pembantu Awam H11 Bhg. Mekanikal & Elektrikal
51. 1991 Ramli bin Omar Pembantu Awam H11 Bhg. Mekanikal & Elektrikal
52. 1673 Rohana binti Yaacob Pembantu Awam H11 Bhg. Mekanikal & Elektrikal
53. 1953 Husni bin Hussin Pembantu Awam H11 Bhg. Industri Makanan & Asas Tani
54. 1925 Muhammad bin Zakaria Pembantu Awam H11 PKJ Pasir Mas
55. 1548 Rosidi bin Yacob Pembantu Awam H11 PKJ Pasir Mas
56. 2077 Rahiman bin Mohd Noor Pembantu Awam H11 PKJ Tumpat
57. 2071 Mohd Nasir bin Abdullah Pembantu Awam H11 PKJ Kota Bharu Utara
58. 2369 Hussin bin Ab Rahman Pembantu Awam H11 PKJ Kota Bharu Utara
59. 2407 Noor Hisham bin Mohd Fauzi Mustapha Pembantu Awam H11 PKJ Kota Bharu Selatan
60. 2072 Mohd Aminuddin bin Manayan Pembantu Awam H11 PKJ Kota Bharu Selatan
61. 1583 Shukri bin Mat Noor Pembantu Awam H11 PKJ Bachok
62. 1958 Che Ahmad Al Bakhri bin Yunus Pembantu Awam H11 PKJ Bachok
63. 2220 Mohd Nazli bin Mohd Nor Pembantu Awam H11 PKJ Pasir Puteh
64. 2219 Zairul Aman bin Ishak Pembantu Awam H11 PKJ Tumpat
65. 2001 Mohd Faizal bin Ismail Pembantu Awam H11 PKJ Pasir Puteh

ANUGERAH EMAS (30 TAHUN PERKHIDMATAN) - PENERIMA BAGI TAHUN 2021
  • TIADA PENERIMA ANUGERAH BAGI TAHUN 2020
ANUGERAH PLATINUM (35 TAHUN PERKHIDMATAN) - PENERIMA BAGI TAHUN 2021

TIADA PENERIMA ANUGERAH BAGI TAHUN 2020