Home ANUGERAH

ANUGERAH

ANUGERAH PERKHIDMATAN CEMERLANG (PENERIMA BAGI TAHUN 2019)
BIL. NO. PEKERJA (PF) NAMA PEGAWAI JAWATAN GRED
1. 2260 MUHAMAD HANIF B. AB. LLAH ZAWAWI JURUTERA (A) J44
2. 2083 WAN MOHD FADHLI B. WAN MAMAT JURUTERA (M) J44
3. 2240 MOHAMAD SYAWAL B. MOHAMMED HASERY PEGAWAI PERTANIAN G41
4. 2426 MD HAFIZAM B. ARIFFIN JURUTERA (E) J41
5. 1064 KHATIJAH BT. JAAFAR PENOLONG AKAUNTAN W32
6. 1082 HAKIMI B. YUSOFF PENOLONG PEGAWAI PERTANIAN G32
7. 2428 MOHD NAZRIN B. MOHAMED GHEZALI PENOLONG AKAUNTAN W29
8. 2429 SITI NORHAFIZAN BT. YUSUF PENOLONG AKAUNTAN W29
9. 2348 TUAN ROSMIZANA BT. TUAN YUSOFF PENOLONG AKAUNTAN W29
10. 1715 SHAMSUL ANUAR B. MOHAMED PENOLONG JURUTERA (E) JA29
11. 2035 FAUZI B. ZAKARIA PENOLONG JURUTERA (A) JA29
12. 1244 CHE ROHANA BT. CHE NGAH PENOLONG JURUTERA (A) JA29
13. 1366 MOHAMAD AZRI B. ABDULLAH PENOLONG JURUTERA (KUP) JA29
14. 1207 RAZALI B. WAN ZAIN PENOLONG PEGAWAI PERTANIAN G29
15. 1266 NIK MOHD DIN B. NIK ABDULLAH PENOLONG PEGAWAI PERTANIAN G29
16. 2483 SAULI B. ARIFFIN PENOLONG PEGAWAI PERTANIAN G29
17. 1188 WAN MAHERAN BT. WAN HUSSIN PENOLONG PEGAWAI PERTANIAN G29
18. 1194 JAMILAH BT. CHE HUSSIN PENOLONG PEGAWAI PERTANIAN G29
19. 1282 ZAINAB BT. ABDULLAH PENOLONG PEGAWAI PERTANIAN G29
20. 0987 MOHD JIZAN B. ZAKARIA PENOLONG PEGAWAI PERTANIAN G29
21. 2240 MOHD KHAIRUL AZWAN B. CHE AMAT PENOLONG PEGAWAI PERTANIAN G29
22. 2335 MUHAMMAD FADZLAN AZIZI B. MAT KORIS PENOLONG PEGAWAI PERTANIAN G29
23. 2248 ZULKIFLI B. DOLLAH PENOLONG PEGAWAI PERTANIAN G29
24. 2246 ROHAYATI BT. SAID PENOLONG PEGAWAI PERTANIAN G29
25. 2467 NURULAKMAR BT. MAHMOOD PENOLONG PEGAWAI PERTANIAN G29
26. 1390 WAN ABDUL HALIM B. WAN KASIM PENJAGA JENTERA ELEKTRIK J22
27. 1055 CHE ZAINU BT. CHE ABDULLAH PEMBANTU AKAUNTAN W22
28. 1407 MAT AZLAN B. DAUD PEMBANTU KEMAHIRAN (M) H22
29. 1726 NOR HAYATI BT. MOHAMAD PEMBANTU TADBIR N22
30. 1546 ZAWIYAH BT. MOHD NAWI PEMBANTU TADBIR N22
31. 1873 RODY AZLAM B. ABDULLAH PEMBANTU TADBIR N22
32. 1035 NORIZAN BT. ISMAIL PEMBANTU TADBIR N22
33. 1972 NORBAIZURA BT. KAMARUL ZAMAN PEMBANTU TADBIR N19
34. 2342 FATI MATUL ZAHARAH BT. MOHAMED SHAH BERI PEMBANTU TADBIR N19
35. 2437 HAZMAWI B. MOHAMAD PEMBANTU TADBIR N19
36. 2470 MOHD HAFIZ B. ABD HALIM JURUAUDIO VISUAL N19
37. 2158 NOOR HAFIZUDDIN B. NOR HAMDAN PEMBANTU KEMAHIRAN (M) H19
38. 2433 MD MUHAIMIN B. AB RAHMAN PEMBANTU KEMAHIRAN (P/P) H19
39. 2278 MOHD FAIZANI HISHAM B. MOHD MONI MERINYU TALIAIR J19
40. 2288 TUNKU MAHMOOD NOR ZAL FAKEH B. FAKEH ZULKIFLI MERINYU TALIAIR J19
41. 2402 MUHD KAMAROL B. RIFFIN PENJAGA JENTERA ELEKTRIK J19
42. 1633 MUHAMMAD ZU B. OTHMAN PEMANDU KENDERAAN H14
43. 1518 MOHAMAD ROZI B. IBRAHIM PEMANDU KENDERAAN H14
44. 1537 MOHD FAIZUL B. ABDUL RAHMAN PEMBANTU AWAM H14
45. 1637 SYED MOHD KAMARUL HUDA B. SYED MOHD ZAIN PEMBANTU AWAM H14
46. 1409 ALI AZIZ B. IBRAHIM PEMBANTU AWAM H14
47. 1669 AB RAHMAN B. HARON PEMBANTU AWAM H14
48. 0944 MOHD ZIN B. MOHD NOOR PEMBANTU AWAM H14
49. 1777 AMRAN B. MAT NAWI PEMBANTU AWAM H14
50. 2322 MOHD SAIFUL RIZAL B. ISMAIL PEMBANTU OPERASI N11
51. 2463 SHAHRIL B. SALLEH PEMANDU KENDERAAN H11
52. 2460 SHAHARUDDIN B. YAACOB PEMANDU KENDERAAN H11
53. 2276 MOHD ZURIKI B. ZAKARIA PEMANDU KENDERAAN H11
54. 1772 AMRAN B. MEJAH PEMANDU KENDERAAN H11
55. 1836 MUHAMMAD B. MOHD ZAIN PEMANDU KENDERAAN H11
56. 1966 MAHARAN B. MAHMUD PEMANDU KENDERAAN H11
57. 2422 MOHAMED SYARAFUDDIN B. SAKERI PEMBANTU AWAM H11
58. 1973 MOHAMAD BUKHARI B. CHE AWANG PEMBANTU AWAM H11
59. 2409 MOHAMAD HAFIZUL B. ABD RAHMAN PEMBANTU AWAM H11
60. 2415 MOHAMMAD ZUL AAIN B. MOHD YUSOFF PEMBANTU AWAM H11
61. 2256 HASMIN B. HASSAN PEMBANTU AWAM H11
62. 2254 WAN MOHD FIRDAUS B. WAN MOHD AZHAR PEMBANTU AWAM H11
63. 1977 ZULKARNAIN B. AB RAHMAN PEMBANTU AWAM H11
64. 2410 AHMAD DANIAL B. ALIAS PEMBANTU AWAM H11
65. 2412 SYED AHMAD DESTAR B. SYED MOHD AZIZ PEMBANTU AWAM H11
66. 1956 AZMI B. MAT HASSAN PEMBANTU AWAM H11
67. 1852 FAUZI B. SALLEH PEMBANTU AWAM H11
68. 2142 MOHD FAIRUS B. YAHYA PEMBANTU AWAM H11
69. 1988 MOHD HAFIZ B. FAUZI PEMBANTU AWAM H11
70. 2213 MOHD NOZA B. MOHD MARZUKI PEMBANTU AWAM H11
71. 2375 MOHD RONI B. OTHMAN PEKERJA AWAM (KUP) R01
72. 2475 ROSMAWATI BT. ZAWAWI PENOLONG PEGAWAI PEMBANGUNAN MASYARAKAT S29
73. 2493 MOHAMAD MAZRAN B. SEMAN PEMBANTU PEMBANGUNAN MASYARAKAT S19

ANUGERAH EMAS (30 TAHUN PERKHIDMATAN)
BIL. NO. PEKERJA (PF) NAMA PEGAWAI GRED
1. 1179 Nik Roslan b. Idris E52
2. 1370 Wan Zubaidi b. Awang Soh J26
3. 1371 Muhamad b. Che Soh H22
4. 1373 Mohd Izani b. Ismail H22
5. 1374 Roslan b. Abdullah H22
6. 1377 Nor Hashim b. Mustafa H22

ANUGERAH PLATINUM (35 TAHUN PERKHIDMATAN)
BIL. NO. PEKERJA (PF) NAMA PEGAWAI GRED
1. 1201 Mohd Anuar Musardar b. Yusoff J48
2. 1223 Mohd Radzuan b. Mohmad J48
3. 1112 Mohammad Nasir b. Yusof JA38
4. 1137 Rosli b. Yahya G36
5. 1218 Mohd Sarif b. Daud G32
6. 1149 Wan Mohd Zaid b. Wan Mahmood G32
7. 1323 Badaruddin b. Abdullah G32
8. 1230 Wan Latipah bt. Che Yaacob N30
9. 1199 Mohd Zaki b. Othman G29
10. 1114 Mohd Adnen b. Ali G29
11. 1134 Zaidi b. Mahmud G29
12. 1143 Mohd Samsuddin b. Majid G29
13. 1165 Ab. Aziz b. Mohamed Nor G29
14. 1166 Nik Abd. Rahman b. Nik Mat G29
15. 1184 Mahani bt. Ibrahim G29
16. 1185 Nik Mohd Asri b. Nik Mahmood G29
17. 1187 Misbahuddin b. Mohd Sabri G29
18. 1188 Wan Maheran bt. Wan Hussin G29
19. 1170 Rosnah bt. Said JA29
20. 1172 Nor Zairi b. Mohd Nor JA29
21. 1161 Mat Esa b. Othman H22
22. 1162 Mohd Rokemi b. Idris J22