Home PERSARAAN

PERSARAAN

PERSARAAN WAJIB
BIL. NO. PEKERJA (PF) NAMA PEGAWAI JAWATAN GRED PENEMPATAN TARIKH BERSARA
1. 1883 Mohd Norizan b. Abdullah Pengawal Keselamatan KP11 PKJ Kota Bharu Utara 03/01/2021
2. 1153 Hashim b. Ibrahim Merinyu Taliair (KUP) J22 PKJ Tumpat 27/01/2021
3. 1247 Muhd Ariffin b. Che Hasan Pembantu Tadbir (P/O) (KUP) N22 PPK Kubang Bunut 06/02/2021
4. 1306 Che Jah bt. Abdul Rahman Pembantu Tadbir (P/O) (KUP) N22 PKJ Bachok 12/02/2021
5. 1761 Che Mohamad b. Ibrahim Pemandu Kenderaan H11 PKJ Tumpat 17/02/2021
6. 1112 Mohammad Nasir b. Yusof Penolong Jurutera (A) JA38 Bhg. Kejuruteraan Awam 20/02/2021
7. 1221 Yusoff b. Mohd Razali Penolong Jurutera (M) JA29 PKL Melor 28/02/2021
8. 1299 Wan Rosdi b. Wan Yusoff Pegawai Pertanian G54 (M) Pej. Timbalan Pengurus Besar (P) 28/02/2021
9. 1254 Saofi b. Mat Jusoh Pembantu Kemahiran (M) (KUP) H22 Bhg. Mekanikal & Elektrikal 07/03/2021
10. 1563 Tuan Mazlan b. Tuan Ab Rahman Pembantu Awam (KUP) H14 Bhg. Pengurusan 09/03/2021
11. 1082 Hakimi b. Yusoff Penolong Pegawai Pertanian G29 Bhg. Pengembangan Petani 12/03/2021
12. 1603 Che Azlan b. Alwi Pembantu Tadbir (P/O) (KUP) N22 Bhg. Pengurusan 20/03/2021
13. 1033 Tuan Saripah Noorhayati bt. Syed Ismail Penolong Pegawai Tadbir N29 Bhg. Pengurusan 10/04/2021
14. 1549 Mohd Radzi b. Kader Pembantu Awam (KUP) H14 PKJ Tumpat 22/04/2021
15. 2005 Bahari b. Hasan Pemandu Kenderaan H11 PKJ Tumpat 28/04/2021
16. 1584 Rosli b. Majid Merinyu Taliair J22 PKJ Bachok 14/05/2021
17. 1681 Anuar b. Arifen Pembantu Awam (KUP) H14 Bhg. Kejuruteraan Awam 30/05/2021
18. 1008 Nik Azmi b. Nik Hassan Pembantu Tadbir (P/O) (KUP) N19 Bhg. Perancangan & Teknologi Maklumat 01/06/2021
19. 1241 Nik Zainab bt. Nik Abdul Kadir Pembantu Tadbir (P/O) (KUP) N22 Bhg. Pengembangan Petani 03/06/2021
20. 1193 Mohd Ezani b. Mahmud Penolong Pegawai Pertanian (KUP) G32 Unit Komunikasi Korporat 05/06/2021
21. 1346 Wan Hazani b. Wan Ahmad Pemandu Kenderaan H11 PKJ Kota Bharu Utara 08/06/2021
22. 1538 Mat Hasan b. Ismail Pembantu Awam (KUP) H14 PKJ Kota Bharu Utara 12/06/2021
23. 0932 Mohd Zawawi b. Md Jusoh Pemandu Kenderaan H14 Bhg. Pertanian 13/06/2021
24. 0936 Mohd Kamaruddin b. Mohd Salleh Pemandu Kenderaan H14 PKJ Tumpat 15/06/2021
25. 1841 Azizah bt. Arifin Pembantu Tadbir (P/O) N22 Bhg. Kejuruteraan Awam 15/06/2021
26. 1313 Norhamdan b. Abdullah Pembantu Kemahiran (P/P) H22 Bhg. Pengembangan Petani 17/06/2021
27. 1230 Karim b. Razab Penolong Jurutera (M) (KUP) JA36 Bhg. Mekanikal & Elektrikal 18/06/2021
28. 1396 Mohd Thalji b. Ismail Pengawal Keselamatan KP11 PKJ Kota Bharu Selatan 21/06/2021
29. 1218 Mohd Sarif b. Daud Penolong Pegawai Pertanian G40 PPK Sri Gunong 22/06/2021
30. 1188 Wan Maheran bt. Wan Hussin Penolong Pegawai Pertanian G29 Bhg. Industri Asas Tani 29/06/2021
31. 2137 Zulkifli b. Muhammad Pekerja Awam (KUP) R01 PKJ Kota Bharu Utara 29/06/2021
32. 1019 Syed Mohd Aziz b. Syed Abdullah Penolong Jurutera (M) JA29 PKJ Kota Bharu Utara 30/06/2021
33. 1791 Safri b. Ibrahim Pembantu Kemahiran (P/P) H19 PKJ Pasir Puteh 05/07/2021
34. 1173 Badaruddin b. Abdullah Penolong Pegawai Pertanian G36 Bhg. Pertanian 06/07/2021
35. 1598 Siti Rudziah bt. Ab Rashid Pembantu Tadbir (P/O) (KUP) N19 Bhg. Pengurusan 09/07/2021
36. 1440 Mokhtar b. Zakaria Jurutera (M) / (G/J) J54 Pej. Timbalan Pengurus Besar (O) 17/07/2021
37. 1196 Mohamad b. Yasok Penolong Pegawai Pertanian G29 PKJ Pasir Mas 21/07/2021
38. 1338 Tajudin b. Jaafar Penolong Pegawai Pertanian G29 Bhg. Pertanian 24/07/2021
39. 1194 Jamilah bt. Hussin Penolong Pegawai Pertanian G29 Unit Sekretariat 02/08/2021
40. 1166 Nik Abd Rahman b. Nik Mat Penolong Pegawai Pertanian G29 Bhg. Pertanian 04/08/2021
41. 1881 Jusoh b. Mat Nor Pengawal Keselamatan KP11 PKJ Kota Bharu Utara 07/08/2021
42. 0931 Zulkifli b. Abdullah Pemandu Kenderaan (KUP) H14 Bhg. Kejuruteraan Awam 13/08/2021
43. 1464 Mohd Fauzi b. Mahmud Pembantu Awam (KUP) H14 PKJ Tumpat 28/08/2021
44. 1678 Mohamad Suhaimi b. Jusoh Pemandu Kenderaan H11 PKL Kasar 27/08/2021
45. 1081 Ramlon b. Nadzri Penolong Pegawai Pertanian G29 PKJ Pasir Mas 30/08/2021
46. 1659 Mohamad Soki b. Jusoh Pemandu Kenderaan H14 PKJ Pasir Mas 12/09/2021
47. 1429 Mohd Nabel b. Mohd Noordin Pembantu Kemahiran (M) / (KUP) H22 Bhg. Mekanikal & Elektrikal 19/09/2021
48. 1453 Long Nik b. Long Ali Pembantu Tadbir (P/O) (KUP) N22 PKL Melor 01/12/2021
49. 1417 Berahim b. Abd Rahman Pembantu Awam H14 Bhg. Pertanian 04/12/2021
50. 1035 Norizan bt. Ismail Pembantu Tadbir (P/O) (KUP) N26 Bhg. Industri Asas Tani 05/12/2021
51. 1189 Azizah bt. Mat Nor Penolong Pegawai Pertanian G29 PPK Bunga Raya 14/12/2021
52. 1604 Aridi b. Isa Pembantu Awam H14 PPK Jaya Peringat 27/12/2021

PERSARAAN PILIHAN
  • Tiada maklumat terkini
PERSARAAN TERBITAN
BIL. NO. PEKERJA (PF) NAMA PEGAWAI JAWATAN GRED TARIKH MENINGGAL
1. 1046 Mohamad Nasir b. Mat Zen Pembantu Kemahiran (M) (KUP) H22 17/06/2020
2. 2204 Mohd Razali b. Hussain Pembantu Awam H11 04/08/2020
3. 1519 Ismail b. Mamat Pembantu Awam H11 04/09/2020
4. 1346 Wan Hazani b. Wan Ahmad Pemandu Kenderaan H14 01/12/2020