Home LANTIKAN BAHARU 2022

LANTIKAN BAHARU 2022

BILNO. PFNAMAJAWATANGREDPENEMPATAN
1.1392Mohd Ashri bin Abdul WahabJurutera (A)J41PKJ Bachok
2.1898Abdullah bin Hassan @ Mohd SaadJurutera (A)J41Caw. Kewangan, Bhg. Pengurusan
3.1913Faezah binti Zakaria @ ShamsuddinPembantu Tadbir (P/O)N19Bhg. Perancangan & Teknologi Maklumat
4.2035Fauzi bin ZakariaJurutera (A)J41Bhg. Kejuruteraan Awam
5.2210Annissa binti MashrolAkauntanWA41Caw. Kewangan, Bhg. Pengurusan
6.2344Noor Ayu binti AbdullahPembantu Tadbir (P/O)N19Pejabat Pengerusi
7.2441Mohd Edni Amir bin AhmadJurutera (M)J41Unit Perolehan & Bekalan Aset, Bhg. Pengurusan
8.2443Anis Hanini binti IbrahimPembantu Setiausaha PejabatN19Pej. Timbalan Pengurus Besar (Pembangunan)
9.2473Nur Yuslie bin Md JusohPembantu Tadbir (P/O)N19PPK Kubang Bunut
10.2475Rosmawati binti ZawawiPembantu Tadbir (P/O)N19Pejabat Pengurus Besar
11.2489Wan Nurul Izzati binti FauziPembantu Tadbir (P/O)N19Caw. Pentadbiran, Bhg. Pengurusan
12.2492Muhammad Hafiz bin Che AlimPembantu Tadbir (P/O)N19Bhg. Pengembangan Petani
13.2495Nur Nazhatul Shaira binti BazlanPembantu Tadbir (P/O)N19Caw. Pengurusan Sumber Manusia, Bhg. Pengurusan
14.2503Azlinda binti AhmadPembantu Tadbir (P/O)N19Bhg. Kejuruteraan Awam
15.2545Hazizi bin MohamadPembantu Tadbir (P/O)N19PPK Cherang Rotan
16.2586Amir Atif bin Abdul Razak @ MohamedJurutera (A)J41Bhg. Kejuruteraan Awam
17.2587Noor Fatin Zulaikha binti HalijanJurutera (A)J41PKJ Tumpat
18.2588Wan Mohd Khairul Amili bin Wan RosdiJurutera (A)J41Bhg. Kejuruteraan Awam
19.2589Muhammad Azim bin Mohammad NadzreeJurutera (E)J41Caw. Kej. Elektrik, Bhg. Mekanikal & Elektrikal
20.2590Ammar Firdaus bin HassanPegawai Pertanian G41Bhg. Pertanian
21.2591Mohamad Hafizzul Izzat bin Mat AzminPenolong Jurutera (A)JA29PKJ Kota Bharu Selatan
22.2592Nur Nadia binti Mohamad Ya'akupPenolong Jurutera (A)JA29Unit Perolehan & Bekalan Aset, Bhg. Pengurusan
23.2593Amar bin AzmiPenolong Jurutera (M)JA29Pusat Kejenteraan Ladang Melor, Bhg. Mekanikal & Elektrikal
24.2594Dhiyaurrahman Alsagoff bin HamzahPenolong Jurutera (M)JA29PKJ Kota Bharu Utara
25.2595Mohamad Aniq Syakirin bin AzminPenolong Jurutera (M)JA29PKJ Pasir Mas
26.2596Noor Suhaili binti Mohd AsriPenolong Jurutera (M)JA9Bhg. Mekanikal & Elektrikal
27.2597Afifah Shahirah binti AlkafPenolong Pegawai PertanianG29PPK Cherang Rotan
28.2598Ahmad Zulfadzli bin Ahmad FadirPenolong Pegawai PertanianG29Bhg. Industri Makanan & Asas Tani
29.2599Ains Zubaidah binti ShaharuddinPenolong Pegawai PertanianG29Bhg. Pertanian
30.2600Amirullah bin MahmoodPenolong Pegawai PertanianG29Bhg. Pertanian
31.2601Basti bin Abdul BasirPenolong Pegawai PertanianG29PPK Sri Gunong
32.2602Firdaus bin DaudPenolong Pegawai PertanianG29PKJ Tumpat
33.2603Mohamad Badrul Ammin bin Mohd RafiPenolong Pegawai PertanianG29Bhg. Pengembangan Petani
34.2604Mohamad Syafiq bin Mohd NordinPenolong Pegawai PertanianG29Bhg. Industri Makanan & Asas Tani
35.2605Mohamed Nasrul bin Mohd FauziPenolong Pegawai PertanianG29PPK Sri Gunong
36.2606Mohd Hafify bin AbdullahPenolong Pegawai PertanianG29Bhg. Pertanian
37.2607Mohd Hafiz bin DolahPenolong Pegawai PertanianG29Bhg. Perancangan & Teknologi Maklumat
38.2608Muhamad Redzuan bin Muhamad HaziziPenolong Pegawai PertanianG29PPK Tanjong Puri
39.2609Muhamad Shazlan bin Shastera NulizairosPenolong Pegawai PertanianG29PKJ Pasir Puteh
40.2610Muhammad Amir Hakeem bin Mohd SallehinPenolong Pegawai PertanianG29Sykt. Pertubuhan Peladang Kawasan (SPPK), Bhg. Institusi Peladang
41.2611Muhammad Dzarif Amir Muhamad ZainudinPenolong Pegawai PertanianG29PKJ Pasir Puteh
42.2612Muhammad Lukman bin AlwiPenolong Pegawai PertanianG29Bhg. Pertanian
43.2613Muhammad Naziful Hakim bin Mohd NordinPenolong Pegawai PertanianG29Unit Komunikasi Korporat, Pej. Pengurus Besar
44.2614Nik Ahmad Zuhairi bin Mas KuriPenolong Pegawai PertanianG29PPK Nilam Puri
45.2615Nik Shah Azam Isyrad bin Mohd YusoffPenolong Pegawai PertanianG29Bhg. Pertanian
46.2616Nor Asma Nabila binti IbrahimPenolong Pegawai PertanianG29PPK Jaya Peringat
47.2617Nur Alia Nabila binti Mohd KhdariPenolong Pegawai PertanianG29Bhg. Perancangan & Teknologi Maklumat
48.2618Nur Amalina binti GhazaliPenolong Pegawai PertanianG29PPK Kubang Sepat
49.2619Nurul Ayuni binti Wan MahmoodPenolong Pegawai PertanianG29PPK ALor Mas
50.2620Shaiful Amiri bin HasanPenolong Pegawai PertanianG29Bhg. Institusi Peladang
51.2621Syamsuziati binti SidekPenolong Pegawai pertanianG29PPK Alor Mas
52.2622Wan Muhammad Afiq bin Wan AzharPenolong Pegawai PertanianG29PPK Bakat Baru
53.2623Wan Muhammad Taufiq bin Wan AbdullahPenolong Pegawai PertanianG29Bhg. Pertanian
54.2624Wan Nor Azreen binti Wan ZakariaPenolong Pegawai PertanianG29Bhg. Industri Makanan & Asas Tani
55.2625Wan Zulkhairi bin Wan AzizPenolong Pegawai PertanianG29Bhg. Pertanian
56.2626Zulaikha binti IbrahimPenolong Pegawai PertanianG29Unit Komunikasi Korporat, Pej. Pengurus Besar
57.2627Muhammad Afhamuddin bin RameliPembantu Tadbir (P/O)N19Caw. Pengurusan Sumber Manusia, Bhg. Pengurusan
58.2628Nina Farhana binti IshakPembantu Tadbir (P/O)N19Caw. Kewangan, Bhg. Pengurusan
59.2629Nur Azlin binti Pa'dekPembantu Tadbir P/O)N19Pusat Kejenteraan Ladang Kasar, Bhg. Mekanikal & Elektrikal
60.2630Wan Adilah binti Wan MazlanPembantu Tadbir (P/O)N19Pusat Kejenteraan Ladang Melor, Bhg. Mekanikal & Elektrikal
61.2631Wan Shafini binti Wan MuhammadPembantu Tadbir (P/O)N19Unit Perolehan & Pengurusan Aset, Bhg. Pengurusan
62.2632Sal Shabila binti Mohamad ShamsudinPembantu Setiausaha PejabatN19Bhg. Pengurusan
63.2634Wan Nur Fatin Iezyan binti Wan IliasPenolong Pegawai PertanianG29PKJ Pasir Mas
64.2635Maryam Jameelah binti Ab HalimPembantu Tadbir (P/O)N19Caw. Kewangan, Bhg. Pengurusan
65.2636Nur Eqa Mardihah binti Che AnuarPembantu Tadbir (P/O)N19Unit Perolehan & Pengurusan Aset, Bhg. Pengurusan
66.2648Nur Hanis natasha binti Ahmad TajuddinPenolong Pegawai PertanianG29Bhg. Pertanian
67.2649Mohd Syahirmi bin ZainuddinPemandu Kenderaan H11PKJ Pasir Mas
68.2650Muharim bin Abdul SamadPemandu Kenderaan H11Bhg. Pertanian
69.2651Muhd Shahrulridhzuan Al Harbey bin SalamPemandu Kenderaan H11PKJ Bachok
70.2652Amri bin Mat JusohPemandu Kenderaan H11Bhg. Mekanikal & Elektrikal
71.2653Mohamad Aizad bin IbrahimPemandu Kenderaan H11Bhg. Mekanikal & Elektrikal
72.2654Mohamad Muizzuddin bin Mohamad RoziPemandu Kenderaan H11Bhg. Mekanikal & Elektrikal
73.2655Mohd Azlan bin Abdul ShukorPemandu Kenderaan H11PKJ Tumpat
74.2656Mohd Fadhir bin Abdul Ghamar Pemandu Kenderaan H11PKJ Bachok
75.2657Mohd Hanapi bin GhaniPemandu Kenderaan H11Bhg. Mekanikal & Elektrikal
76.2658Mohd Nur Azam bin KamaruzamanPemandu Kenderaan H11PKJ Pasir Puteh
77.2659Mohd Shahrol Azam bin ZakariaPemandu Kenderaan H11Bhg. Mekanikal & Elektrikal
78.2660Mohd Zaidi bin Md SayutiPemandu Kenderaan H11Bhg. Mekanikal & Elektrikal
79.2661Muhamad Ubai Baniyami bin NordinPemandu Kenderaan H11Bhg. Mekanikal & Elektrikal
80.2662Muhammad Abillballah bin MalekPemandu KenderaanH11PKJ Pasir Mas
81.2663Muhammad Alif Hazwan bin Ali AzizPemandu KenderaanH11PKJ Pasir Mas
82.2664Muhammad Hazmi bin Abu BakarPemandu KenderaanH11PKJ Pasir Puteh
83.2665Wan Mohd Nazreen bin Wan Omar Pemandu KenderaanH11Bhg. Pertanian
84.2666Wan Muhamad Izzuddin bin Wan Ishak Pemandu KenderaanH11Bhg. Mekanikal & Elektrikal
85.2667Qhaidhir Tasyrif bin Che SohPemandu KenderaanH11PKJ Kota Bharu Selatan
86.2668Ahmad Lothfi bin Hasan Pemandu KenderaanH11PKJ Tumpat
87.2669Norma Ziati binti IsmailPenolong Pegawai PertanianG29Bhg. Pertanian
88.2670Nor Amira binti IsmailPenolong Pegawai PertanianG29PKJ Pasir Mas
89.2671Nik Nurlaila Akma binti Nik MuhamadPenolong Pegawai PertanianG29Bhg. Pertanian
90.2672Muhammad Hasif Ilmam bin Tajudin Penolong Pegawai PertanianG29PKJ Tumpat
91.2673Nik Anis Mazlini binti Maarof Pembantu Tadbir (P/))N19Bhg. Pengurusan
92.2675Mohd Abd Hafiz bin AwangPenolong Jurutera (M)JA29PKJ Pasir Puteh
93.2676Nur Yasmin binti Mohd NoorPembantu Tadbir (P/O)N19Bhg. Pengurusan

 

Kemaskini : 23/02/2022